Cashless refundace – Let It Roll 2019

Cashless refundace – Let It Roll 2019

Zůstaly vám na festivalovém náramku finanční prostředky? 💰 Přečtěte si více o tom, jak získat své neutracené peníze zpět, dole v článku.CHCI VRÁTIT SVÉ PENÍZE Z FESTIVALU


1. REGISTRACE NÁRAMKU
Zaregistrujte si svůj náramek zde: https://letitroll.pay.intellifest.com/. Registrace náramku je nutná pro následnou refundaci (vrácení) peněz.


2. REFUNDACE (vrácení peněz)
A) Dobíjel/a jsem si online pomoci chytrého telefonu – vaše peníze se vrátí automaticky zpět na účet (refundační poplatek 1BLT). Upozornění: Pokud jste využil/a dobíjení online, ale také dobíjení na místě, je třeba vyplnit refundační formulář. Částka, která byla dobita online bude vrácena automaticky, částka dobitá na místě na Top Up stánku, bude vrácena na základě refundačního formuláře.

B) Dobíjel/a jsem si na TOP-UP stanicích – v následujících krocích vám pomůžeme s navrácením vašich peněz.
– Připravte si svůj náramek s unikátními čísly, které naleznete na zadní straně čipu
– Zaregistrujte se pomocí e-mailu a hesla (max. 16 znaků) na https://letitroll.pay.intellifest.com/ (web bude aktivní 25.7. v 17:00) – nelze použít přihlašovací údaje z předešlého ročníku
– Zaregistujte svůj náramek pomoci 16 místného čísla na zadní straně čipu
– Vyplňte refundační formulář a odešlete
– Vaše peníze se vám vrátí do 1 měsíce od odeslání refundačního formuláře. Berte prosím na vědomí, že při špatně zadaných údajích se doba vrácení peněz prodlužuje.


Upozornění:    
- Návštěvník zodpovídá za poskytnutí pravdivých informací. V případě nutnosti opětovného zaslání platby či v případě žádosti o refundaci po uplynutí termínu refundací, bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty (prosíme, dávejte ve vlastním zájmu pozor na správnost zadaných údajů a jejich včasné odeslání).
- Svůj náramek s čipem po festivalu nevyhazujte a nikomu nedávejte, pokud vám na něm stále zbývají peníze.


OD KDY DO KDY MOHU ZASLAT REFUNDAČNÍ FORMULÁŘ?
Refundační formulář bude spuštěn v neděli 4. 8. 2019 ve 12:00 a uzavřen v 9. 9. 2019 v 00:00


Potřebujete pomoct? Obraťte se na náš customer care - cashless@letitroll.cz