PŘEDSTAVUJEME PROJEKT ROLLIN’ CHARITY!

 

 


 

Pro mnohé z nás je Let It Roll tím největším koktejlem radosti, jaký si vůbec umíme představit. A prožít: hudbu, sdílení zážitků, pocit sounáležitosti. Některým z nás ale stačí mnohem méně – možná ještě méně, než si vůbec myslíme. A my chceme hudbou nejen bavit, ale i pomáhat. Představujeme projekt Rollin’ Charity!

 

V minulém roce jsme udělali radost hned několikrát, a to bandičce psích sirotků prostřednictvím podpory Projektu HOPE PRAHA. Čtyřnozí miláčci od nás díky vašemu neutuchajícímu zájmu o nejlepší rave planety dostali pod stromeček pořádnou nálož jídla, pamlsků, hraček, obojků a dalších potřebných věcí. A protože sharing is caring – protože dělat druhým radost je možná ta největší radost – rozhodli jsme se v dobročinné aktivitě pokračovat a v letošním roce ji významně rozšířit. Na začátku roku 2019 jsme navštívili Dětské centrum Paprsek v Praze a darovanými nástroji jsme podpořili tamější hodiny muzikoterapie. A to je jen začátek!

 

POMÁHÁME HUDBOU. SPOLEČNĚ.

 


 

PODPORA MUZIKOTERAPIE V DĚTSKÉM CENTRU PAPRSEK V PRAZE.

 

 

Jak víte, na konci roku 2018 jsme nadělovali radost čtyřnohým mazlíčkům v útulku Projekt HOPE PRAHA. Tentokrát se Let It Roll crew posunula o dům dál a to konkrétně do Dětského centra Paprsek. Dětské centrum na Hloubětíně funguje jako stacionář pro děti a mladistvé s postižením, ať už mentálním či kombinovaným. My jsme se rozhodli jejich dny zpříjemnit způsobem, jaký sami milujeme a jakému se věnujeme – hudbou. Ne nadarmo se říká, že hudba léčí.

 

Zakoupili jsme tedy nástroje jako djembe, hromový buben či tibetské mísy a ty v úterý, 22.1. předali dětem. Ti měli z nástrojů obrovskou radost a téměř okamžitě si každý z nich našel svého oblíbence. Na konci návštěvy nám děti zazpívaly a tak jsme nejen zlepšili den my jim, ale také naopak.

 

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE INFORMACÍ O DC PAPRSEK  A MUZIKOTERAPII? POTŘEBNÉ INFORMACE NALEZNETE ZDE.

 


 

VESELÉ VÁNOCE OPUŠTĚNÝM PEJSKŮM V HOPE PRAHA.

 

V prosinci se Let It Roll crew rozhodla, že nebude nadělovat pouze fanouškům festivalu druhou fází festivalového line upu, ale také někomu dalšímu. A protože pracujeme v dog-friendly prostředí a všichni milujeme pejsky, rozhodli jsme se, že obdarujeme právě útulkové čtyřnohé mazlíčky. V rámci týmu jsme vybrali spousty jídla a pamlsků, hraček, obojků, dek nebo třeba pelíšků.

 

Vše jsme pečlivě zabalili a 21. prosince odvezli do námi vybraného strašnického útulku – Projekt HOPE PRAHA. Tam nás přivítalo několik pejsků, které jsme pořádně pomazlili, pohráli si s nimi a nakrmili je pamlsky. Po skoro hodině jsme odjížděli plní dojmů, smutní z toho, že si nikdo z nás ani jednoho pejska neodváží, ale šťastní, že jsme měli možnost nadělit radost někomu dalšímu. 

 

CHCETE TAKÉ PODPOŘIT PROJEKT HOPE PRAHA? VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.

 


 

PODPORA SPOLKU PSI PRO ŽIVOT

 

Rollin Charity potřetí v akci. Už jsme potěšili pejsky ve strašnickém útulku, děti a mladistvé ve stacionáři na Hloubětíne a teď se s Let It Roll crew přesouváme jinam. Po úspěšné zimní edici našeho festivalu jsme se rozhodli pomoci spolku Psi pro život, které se zaměřuje na canisterapii a hipoterapii. Jedná se o metody při kterých se využívá kontaktu se psi a koni, které má pozitivní vliv na psychomotorický vývoj jedinců zdravých i těch se speciálními potřebami. 

 

CANISTERAPIE PRAHA

PSI PRO ŽIVOT

 

Díky vám jsme byli schopni spolek Psi pro život obdarovat finančím příspěvkem, které využijí přesně podle svých potřeb. 

                                         

 

  

CHCETE I VY PODPOŘIT SPOLEK PSI PRO ŽIVOT? KLIKNĚTE NA ZDE.

 


 

Nadělujeme radost, s Rollin Charity. Už jsme potěšili pejsky v Projekt HOPE PRAHA, děti a mladistvé v DC Paprsek a teď se ptáme vás – komu bychom měli zlepšit den příště? Max. 5 nápadů