PŘEDSTAVUJEME PROJEKT ROLLIN’ CHARITY!

 

 


 

Pro mnohé z nás je Let It Roll tím největším koktejlem radosti, jaký si vůbec umíme představit. A prožít: hudbu, sdílení zážitků, pocit sounáležitosti. Některým z nás ale stačí mnohem méně – možná ještě méně, než si vůbec myslíme. A my chceme hudbou nejen bavit, ale i pomáhat. Představujeme projekt Rollin’ Charity!

 

V minulém roce jsme udělali radost hned několikrát, a to bandičce psích sirotků prostřednictvím podpory Projektu HOPE PRAHA. Čtyřnozí miláčci od nás díky vašemu neutuchajícímu zájmu o nejlepší rave planety dostali pod stromeček pořádnou nálož jídla, pamlsků, hraček, obojků a dalších potřebných věcí. A protože sharing is caring – protože dělat druhým radost je možná ta největší radost – rozhodli jsme se v dobročinné aktivitě pokračovat a v letošním roce ji významně rozšířit. Na začátku roku 2019 jsme navštívili Dětské centrum Paprsek v Praze a darovanými nástroji jsme podpořili tamější hodiny muzikoterapie. A to je jen začátek!

 

POMÁHÁME HUDBOU. SPOLEČNĚ.

 


 

PODPORA MUZIKOTERAPIE V DĚTSKÉM CENTRU PAPRSEK V PRAZE.

 

 

Jak víte, na konci roku 2018 jsme nadělovali radost čtyřnohým mazlíčkům v útulku Projekt HOPE PRAHA. Tentokrát se Let It Roll crew posunula o dům dál a to konkrétně do Dětského centra Paprsek. Dětské centrum na Hloubětíně funguje jako stacionář pro děti a mladistvé s postižením, ať už mentálním či kombinovaným. My jsme se rozhodli jejich dny zpříjemnit způsobem, jaký sami milujeme a jakému se věnujeme – hudbou. Ne nadarmo se říká, že hudba léčí.

 

Zakoupili jsme tedy nástroje jako djembe, hromový buben či tibetské mísy a ty v úterý, 22.1. předali dětem. Ti měli z nástrojů obrovskou radost a téměř okamžitě si každý z nich našel svého oblíbence. Na konci návštěvy nám děti zazpívaly a tak jsme nejen zlepšili den my jim, ale také naopak.

 

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE INFORMACÍ O DC PAPRSEK  A MUZIKOTERAPII? POTŘEBNÉ INFORMACE NALEZNETE ZDE.

 


 

VESELÉ VÁNOCE OPUŠTĚNÝM PEJSKŮM V HOPE PRAHA.

 

V prosinci se Let It Roll crew rozhodla, že nebude nadělovat pouze fanouškům festivalu druhou fází festivalového line upu, ale také někomu dalšímu. A protože pracujeme v dog-friendly prostředí a všichni milujeme pejsky, rozhodli jsme se, že obdarujeme právě útulkové čtyřnohé mazlíčky. V rámci týmu jsme vybrali spousty jídla a pamlsků, hraček, obojků, dek nebo třeba pelíšků.

 

Vše jsme pečlivě zabalili a 21. prosince odvezli do námi vybraného strašnického útulku – Projekt HOPE PRAHA. Tam nás přivítalo několik pejsků, které jsme pořádně pomazlili, pohráli si s nimi a nakrmili je pamlsky. Po skoro hodině jsme odjížděli plní dojmů, smutní z toho, že si nikdo z nás ani jednoho pejska neodváží, ale šťastní, že jsme měli možnost nadělit radost někomu dalšímu. 

 

CHCETE TAKÉ PODPOŘIT PROJEKT HOPE PRAHA? VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.