Vše co potřebujete vědět – Let It Roll 2022

RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Vše co potřebujete vědět – Let It Roll 2022

Náš letní festival je zpět! Let It Roll 2022 proběhne 4. – 6. srpna 2022 a my se již nemůžeme dočkat! Chystáte se vyrazit na letošní ročník festivalu? Pro všechny návštěvníky jsme připravili souhrn praktických informací, které se hodí omrknout, ať už jste parta ostřílených festivalových matadorů či úplní benjamínci. 


INFORMACE KE VSTUPENKÁM

PLATNOST VSTUPENEK
Všechny vstupenky zakoupené na původní Let It Roll 2020 a Let It Roll 2021 zůstávají automaticky v platnosti pro letošní ročník Let It Roll 2022 (samozřejmě pouze v případě, že jste si nežádali o refundaci nebo voucher za zmiňované vstupenky – v takovém případě vstupenka pozbývá platnosti, protože je její hodnota převedena na voucher nebo refundována).

JEDNODENNÍ VSTUPENKY
Jednodenní vstupenky je možné zakoupit pouze na pátek na vystoupení Pendulum Live. Vstupenka je platná od pátečních 12:00 do sobotních 14:00 a její součástí je vstup do Independent Campu s možnosti postavit si zde vlastní stan. Jiné jednodenní vstupenky k dispozici nebudou.

ZMĚNA JMÉNA
Změna jména je možná online nejpozději 14 dní před konáním festivalu. Pro změnu jména prosím napište e-mail na info@goout.cz, kde vám po zaplacení poplatku 150,- změnu jména provedou. Změna jména bude poté možná i na místě za poplatek 300,-.

REFUNDACE
Tato možnost již není k dispozici. Pokud se festivalu nemůžete zúčastnit, můžete vaši vstupenku prodat a nechat na ní změnit jméno (viz. změna jména).

VOUCHERY
Možnost převést si vstupenku na voucher už není k dispozici. V případě, že jste držitelem neuplatněného voucheru, budou vám peníze z něj po 31. 10. 2022 refundovány zpět na váš účet.

VSTUPENKY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma.

TICKETSWAP A PRODEJ VSTUPENEK
Pokud se letošního ročníku Let It Roll festivalu nemůžete zúčastnit, můžete své vstupenky nabídnout na stránce Ticketswap. Je to jediný bezpečný způsob, jak prodat vstupenku nebo si ji koupit od někoho cizího.


DOPRAVA NA FESTIVAL

Při cestování na festival můžeš zvolit z několika způsobů dopravy a vybrat si to nejpohodlnější pro tebe i celou tvou partu. Vyrážíte společně autem a budete kempovat v Capital Campu? Balíš batoh, kupuješ jízdenku a vyrážíš na náš Shuttle bus? Ať už tak nebo tak, níže najdeš vše potřebné, aby ses za námi dopravil! 

MÍSTO KONÁNÍ
Let It Roll 2022  se koná od 4. 8. – 6. 8. na Milovickém letišti. To se nachází se nachází mezi středočeskými Milovicemi a osadou Boží Dar, necelých čtyřicet kilometrů severovýchodně od Prahy.

SHUTTLE BUSY z Prahy na festival (a zpět)
Jízdenky na shuttle busy z centra Prahy a z letiště Václava Havla najdete v sekci Vstupenky > Doprava > Shuttle bus, kde najdete také podrobné informace o dnech a časech odjezdů.

SHUTTLE BUSY z Milovic na festival (a zpět)
Jízdenky na shuttle bus z Milovic na Let It Roll budete moci zakoupit až u řidiče. Cena je 60 ,- a platba probíhá hotově. Časy, ve kterých bude shuttle jezdit najdete níže.

datum Nádraží Milovice > Let It Roll (a zpět)
3. 8. středa13:00 – 22:00 – každých 20 minut v závislosti na dopravě
4. 8. čtvrtek10:00 – 23:00 – každých 20 minut v závislosti na dopravě
5. 8. pátek06:00 – 23:00 – každých 20 minut v závislosti na dopravě
6. 8. sobota06:00 – 23:00 – každých 20 minut v závislosti na dopravě
7. 8. neděle05:00 – 14:00 – každých 20 minut v závislosti na dopravě


TAXI

Provoz taxi na festivalu od 4. 7. 2022 07:00 – 7. 7. 2022 16:00
 
Telefonní číslo na operátora smluvního taxi festivalu: +420 605 490 101*
*telefonní číslo slouží pouze pro objednání taxi směr na Let It Roll / pro jízdy z Let It Rollu využijte prodej TAXI na místě u hlavní brány festivalu – tyto jízdy operátor nerezervuje.

V případě využití jízdy v našem taxi po objednávce u operátora směr na LET IT ROLL

 • budete vyzvednuti v místě zadané objednávky
 • dopraveni naším taxi na TAXI STAND u hlavní brány festivalu
 • doprovozeni řidičem k prodejnímu okénku TAXI, kde vaše cesta bude vyúčtována
 • cestu uhradíte kartou, hotově nebo případně cashless a obdržíte na danou jízdu voucher, který předáte řidiči + doklad o zaplacení.  

Využitím smluvního TAXI festivalu si zajistíte fixní ceny přepravy a vyvarujete se případným nepříjemnostem s vysokými cenami nebo nesolidnímu chování jiných dopravců.

VEŘEJNÁ DOPRAVA

Vlak
Nejbližší vlaková zastávka festivalu je zastávka Milovice (okres Nymburk). Přímý spoj jede ze zastávky Praha, Masarykovo nádraží a cesta trvá asi 50 minut. Jízdenky zakoupíte na nádraží nebo webu idos.cz 


NA FESTIVALU

MAPA FESTIVALU


TIMETABLE


FESTIVALOVÁ APLIKACE
Pokud chcete mít všechny informace o festivalu na jednom místě, stáhněte si naši festivalovou aplikaci Woov. Můžete tam najít mapu festivalu, vytvořit si svůj osobní timetable, popovídat si s ostatními návštěvníky a najít své přátele, když se ztratíte.

DŮLEŽITÉ ČASY
Na festival je možné přijet již ve středu 3. 8. 2022 od 16 hodin, kdy se bude otevírat kemp. Opustit kemp musí všichni návštěvníci v neděli do 14 hodin.

PLATBY NA FESTIVALU
Festival Let It Roll je cashless. Veškeré platby ve festivalovém areálu jsou tak prováděny prostřednictvím bezhotovostního náramku. Kompletní informace si pečlivě přečtěte tady.

PITNÁ VODA
Letos na festivale poteče pitná voda ze všech kohoutků v celém festivalovém areálu. Do hudebního areálu si můžete s sebou vzít prázdné PET lahve k natočení vody. Prosíme vás o uzavírání všech vodovodních kohoutků, aby nedocházelo ke zbytečnému vyprazdňování cisteren, který má za následek častý nedostatek vody.

SPRCHY
Jednorázové použití sprchy je zpoplatněno částkou 40 kč. Pro návštěvníky s Capital Camp vstupenkou je použití sprch zdarma. 

ÚSCHOVNA A LOCKERBOXY
Součástí úschovny jsou také uzavíratelné skříňky a možnost nabíjení telefonu. Provozní doba úschovny je non-stop od středy 16:00 do nedělních 14:00. 

POWERBANKY A NABÍJENÍ TELEFONŮ A FOŤÁKŮ
Na náměstí na runway (u lockerboxů runway/úschovny) si můžete zapůjčit power banku pro svůj mobilní telefon nebo si nechat nabít své telefony a foťáky.

INFOSTÁNEK, ZTRÁTY A NÁLEZY A CASHLESS CUSTOMER CARE
V informačním stánku získáte informace o festivalu, program festivalu nebo můžete zakoupit ochranu sluchu a 1,5l vody. Budou se zde také shromažďovat ztráty a nálezy. Pokud budete mít ve vážných případech problém s organizací festivalu, prosíme, nahlaste jej co nejdříve na infostánku. 

Provozní doba: Středa 16:00 – Neděle 14:00

JÍDLO A BARY
Na Let It Roll najdete dvě velké food zony (na runway a v hudebním areálu), které nabízejí jídlo pro vegany, vegetariány i milovníky masa. V kempu najdete celkem 7 non-stop barů a kavárnu.

Pro návštěvníky s Gold Zone vstupenkou je vyhrazen speciální Platinum Day Bar (čt 16:00 – 04:00; pá, so 14:00 – 19:00) a Platinum Terrace (pá, so 19:00 – 04:00), kde bude k dispozici vybrané alko a nealko pití a občerstvení zdarma.

MĚŘENÍ ALKOHOLU A HARD & SMART STÁNEK
I v letošním roce si můžete změřit hladinu alkoholu v krvi prostřednictvím alkoholtesteru. Měření probíhá na runway u úschovny/lockerboxů a služba je za poplatek.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

FESTIVALOVÝ MERCHANDISE
Novou Let It Roll kolekci seženete na Let It Roll Merchandise stánku v hudebním areálu nebo na e-shopu store.beatworx.cz. Na stánku je možné platit cashless náramkem nebo platební kartou.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA, HASIČI
U vstupu do Independent Campu je hlavní stanoviště záchranné služby a hasičů. V průběhu akce  (středa-neděle) bude návštěvníkům k dispozici non-stop linka pomoci tel. +420734792970. Ve festivalovém areálu najdete též stánek Hard & Smart, preventivně-intervenční odpočinkovou zónu.

 


EKOLOGIE A FESTIVALOVÝ ODPAD  

Kelímky a nádobí
Systém omyvatelných kelímků se vztahuje na 0,5l, 0,4 a 0,3l kelímky. Kelímek je zálohovaný částkou 1 Bolt z bezhotovostního náramkuNa festivalu nenajdete brčka ani jednorázové plastové nádobí. Všechen materiál je 100% kompostovatelný.

Třídění odpadu a úklid stanového městečka
Prosíme, pomozte nám řádně třídit festivalový odpad do příslušných košů (plast, hliník, sklo, bio odpad – kompost, gastro odpad – zbytky jídla). Na infostánku můžete vytřídit i nepotřebné kempovací potřeby, které budou předány lidem bez domova.

Každý návštěvník s kempovou vstupenkou dostane při vstupu do areálu zatahovací pytel na odpadky. Prosíme všechny návštěvníky, aby po sobě před opuštěním festivalu uklidili. Pokud budete potřebovat další pytel, požádejte o něj v infostánku.

 


ZÁKAZY A PROSBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL
Děkujeme za respektování bezpečnostní prohlídky na vstupu na festival a hudebního areálu.

 • V celém areálu včetně kempů a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně kromě vyhrazených grilovacích zón. Tam jsou povoleny jen grily v kovových nádobách. Prosíme také o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků.
 • Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a pití, plné camelbaky, omamné a psychotropní látky a zbraně. 
 • Do kempů je zakázáno vnášet skleněné láhve, reproduktory, agregáty, plynové hořáky a jiné výbušné látky, nářadí a materiál na stavění „podomácku“vytvořených nezajištěných konstrukcí – plachty, dřevěné tyče apod. 
 • Do kempu je možné vzí stan o rozměru 3x3m nůžkové konstrukce. 
 • Do kempu je možné vnést maximálně 20 piv a 1l tvrdého alkoholu nebo vína na osobu (pouze v plastu), a to pouze jednou. Vlastní jídlo do kempu můžete vnášet v neomezeném množství. 
 • Od 06:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim – zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.
 • Veškerá zvířata mají do areálu a kempů vstup zakázán (nařízení majitele pozemku).
 

FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Festival Ticket
Tato vstupenka tě opravňuje ke vstupu na festival. Pokud máš zařízené ubytování mimo festivalový areál, je to easy, další vstupenku už totiž řešit nemusíš.

One-day ticket + camp (Friday)
Tato vstupenka tě opravňuje ke vstupu na festival a do Independent Campu. Platnost vstupenky začíná v pátek od 12 hodin a její platnost končí v sobotu ve 14 hodin. Jednodenní vstupenky budou v předprodeji pouze v tomto formátu (Jednodenní vstup na festival + jednodenní vstup do Independent kempu).

Gold Zone
Tato vstupenka tě spolu s Festivalovou vstupenkou opravňuje ke vstupu do Platinum Day Baru a na Platinum Terrace s výhledem na Main stage. V ceně vstupenky jsou zahrnuté vybrané  alkoholické i nealkoholické nápoje a jídlo. To platí pouze na Platinum Day Baru a Platinum Terrace v době jejich otevření.  Platinum Day Bar (čt 16:00 – 04:00; pá, so 14:00 – 19:00) a Platinum Terrace (pá, so 19:00 – 04:00)


KEMPY

INDEPENDENT CAMP

Jak to funguje v Independent kempu?

Vstupenka Independent Camp je vstupenka do standardního stanového městečka, kde si můžete postavit svůj vlastní stan kdekoliv, kde je zrovna místo a vytvořit si tak vlastní chill spot s přáteli. Případně můžete využít možnosti kempování vedle vašeho auta nebo si rezervovat místo pro váš karavan obojí ve zmiňovaném Independent kempu.

CAR CAMP V INDEPENDENT KEMPU
Car & Tent Spot 

Je místo pro vaše auto a váš stan o velikosti 9x3m v Independent Campu. Pro kempování s partou kamarádu na Car & Tent spotu, bude každý z vás potřebovat svou vlastní Independent Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Car & Tent Spot vstupenka, díky které si pronajímáte plochu pro auto a stan.

Caravan Spot

Je místo pro váš karavan o velikosti 9x5m s elektrickou přípojkou v Independent Campu. Pro kempování s partou kamarádu na Caravan Spotu, bude každý z vás potřebovat svou vlastní Independent Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Caravan Spot vstupenka, díky které si pronajímáte plochu pro karavan.

CAPITAL CAMP

Jak to funguje v Capital kempu?

Vstupenka Capital Camp je vstupenka do nadstandardního stanového městečka, kde najdete několik možností kempování. Vstupenka Capital Camp je platná pouze s některou z následujících Capital Camp add-ons, které naleznete vypsané níže. 

Pokud se tedy s partou rozhodnete kempovat například v Bell tentu, potřebuje každý z vás svou vlastní Capital Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Bell Tent vstupenka, díky které si pronajímáte předem postavený Bell Tent.

Capital Camp Add-Ons

Spot for 1 tent / 5 tents

Parcela pro 1 nebo až 5 stanů, kde si můžete postavit svůj vlastní stan. Každý, kdo bude na parcele kempovat potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Spot for 1 tent / 5 tents si pronajímáte parcelu pro stanování. Parcela Spot for 1 tent je velká 5x3m, parcela Spot for 5 tents poté 10x7m.

Tent Inn (Black & Fresh/ Black & Fresh plus)

Předem postavený stan vybaven karimatkami a dekou za deposit 100 Kč. Každý, kdo bude v Tent Innu spát, potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Tent Inn si pronajímáte jeden předem postavený stan. 

Bell Tent (Grande)

Předem postavený luxusní stan s matracemi pro až 5 osob (v případě Bell Tent Grande pro až 7 osob). Každý, kdo bude v Bell Tentu spát, potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Bell Tent si pronajímáte jeden předem postavený Bell Tent (Bell Tent Grande). Součásti vstupenky Bell Tent (Grande) nejsou přikrývky, ale jejich pronájem je možný přímo na festivale na recepci Chill Village.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek na Let It Roll 2022!