Vše, co potřebuješ vědět k The Renegade Festivalu

Vše, co potřebuješ vědět k The Renegade Festivalu

Už se neskutečně těšíme, až se společně sejdeme na vyprodaném denním The Renegade Festivalu. Pojďme si společně shrnout deset nejdůležitějších bodů, na které byste neměli zapomenout.

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Prosíme, dodržujte návštěvní řád festivalu a respektujte přísný zákaz vnášení zbraní a omamných látek do festivalového areálu. Dbejte na bezpečnost sebe i svého okolí a nepřekračujte své limity.

 

PŘIJEĎ VČAS

Cestu na festival doporučujeme naplánovat s dostatečným předstihem, abyste dorazili co nejdřív. Je možné, že na příjezdových cestách budou probíhat případné kontroly, které bohužel neovlivníme a které by mohly zdržet váš příjezd do areálu. Upozorňujeme, že headlineři denního festivalu začínají hrát dříve, než obvykle.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

V rámci aktuální situace jsme přijali následující opatření: 

  • V areálu festivalu budou rozmístěny dezinfekční gely, prosíme, využívejte je.
  • Dodržujte pravidla základní hygieny, myjte si ruce a vyhněte se pití ze stejných brček či kelímků.
  • V prostorách vnitřní stage je nutné mít nasazenou roušku na ústech a nosu. 

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Na The Renegade Festivalu se bude dát platit převážně hotově, pouze na hlavním baru budou přijímány platební karty. Platby budou přijímány v CZK i EUR, při platbě v EUR bude výdavek vrácen v českých korunách dle kurzu vypsaného na baru nebo vstupu. 

 

Na merchandise stánku ZDE bude k dostání nová kolekce merchandise vytvořená pro The Renegade Festival. Zakoupit si budete moct unisexové tričko a dámské tílko v bílé a černé barvě, sluneční brýle a vějíř. Na merchandise stánku se nedá platit kartou, připravte si tedy dostatek hotovosti.

 

The Renegade Festival je denní festival a festivalový areál se otevírá už v 13:00. Hudební produkce začíná ve 14:00, doporučujeme přijet brzy, užít si krásné počasí a skvělou hudbu. Připomínáme, že zahraniční DJs a producenti hrají v denních hodinách, nepromeškejte je! Přesný časový harmonogram naleznete na TOMTO odkaze.

 

Na The Renegade Festivalu se nachází dvě stage - jedna venkovní, která bude hrát od 14:00 do 22:00. Poté se přepne na Silent Disco a vy si tak po zapůjčení sluchátek budete moct užít kvalitní nálož drum & bassu v originální podobě. Oficiální afterparty denního festivalu pokračuje na vnitřní stagi, která končí v 5:00. 

 

I přesto, že bychom rádi vyslyšeli přání většiny návštěvníků, chtěli bychom vás poprosit o dodržování nočního klidu, který platí od 22:00 - 06:00. Celý festivalový areál se nachází v blízkosti města Mlékojedy, a proto prosíme o respektování klidové zóny v kempu. Nezapomeňte, že hudební areál je od 5:00 do 9:00 zavřený. 

 

Festivalový areál The Renegade Festivalu nabízí hned několik sportovních aktivit, především koupání. Chtěli bychom vás poprosit o obezřetnost a zvýšenou bezpečnost a při koupání dávejte pozor na sebe i své kamarády. Koupání je pouze na vlastní zodpovědnost. 

 

Ve festivalovém areálu budou umístěny stánky s jídlem. Ty budou nabízet snídaně, burgery, veganská jídla, těstoviny a dokonce i zmrzlinu.