Voda – Základ života nejen na festivalu!

Voda – Základ života nejen na festivalu!

Celý svět se potýká s extrémním počasím. Připravili jsme pro vás krátký článek s tím, jak můžete dopomoct i vy k vyššímu komfortu na festivalu pro všechny návštěvníky. Určitě jste si všimli našeho článku s vylepšeními, které letos pro Let It Roll 2019 chystáme, avšak je jedna věc, se kterou nám můžete pomoct i vy, a se kterou jsme se potýkali i minulý rok - extrémní sucho spojené s nedostatkem vody.

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom návštěvníkům Let It Rollu poskytli co nejvíce vody. I přes to, že letos kapacity navyšujeme, vás, naše návštěvníky, srdce celého festivalu, chceme požádat o pomoc. Rádi bychom, abyste se k nám připojili ve snaze zlepšit komfort i posílit bezpečí nás všech. Jdete do toho s námi?

1) Berte, prosím, na vědomí, že celosvětové sucho má za následek nejen výrazné snížení vodních zásob, ale také zvýšené riziko požárů, na které musíme dávat pozor i na festivalu.

2) Když dokouříte cigaretu, ujistěte se, že jste nedopalek dobře uhasili, aby nedošlo k požáru na festivalu. Dbejte, prosím, na bezpečnost nejen vaši, ale i ostatních návštěvníků.

3) Pokaždé, když pustíte kohoutek, ať už se jdete napít, osvěžit, umýt, či vyčistit si zuby, zkontrolujte, zda jste kohoutek po použití také zavřeli. Zajistíte tak, že se dostane vody i ostatním návštěvníkům festivalu. Buďte, prosím, ohleduplní, a nevytrhávejte přívodové hadice z cisteren - kvůli tlaku vody je totiž nejde vracet zpět. Následkem toho pak veškerá voda z cisterny vyteče na zem a nedostane se tak na další návštěvníky festivalu.

V hudebním i kempovém areálu naleznete cisterny s vodou, které budou pravidelně doplňovány.

  • Uvidíte-li otevřený kouhoutek, tak jej zavřete.
  • Uvidíte-li vytrženou hadici, tak tento problém nahlašte, prosím, nejbližšímu pracovníkovi festivalu (např.: Security, Customer Care, aj.)
  • Letos jsme do našeho sortimentu zařadili i 1,5L lahve pitné vody, které zakoupíte na INFOSTÁNKU
  • Prázdné PET lahve si můžete vzít také s sebou do hudebního areálu, kde budou připravené cisterny s pitnou vodou a můžete si je naplnit.
  • Pokud přijdete na jakoukoliv poruchu, ať už s cisternou či ve sprchách, nahlašte, prosím, tento problém nejbližšímu pracovníkovi festivalu (např.: Security, Customer Care, aj.)

Pokud uvidíte jakýkoliv požár i menšího rozměru nahlašte, prosím, tento problém nejbližšímu pracovníkovi festivalu (např.: Security, Customer Care, aj.)

Pokud byste se o dané problematice rádi dozvěděli více, přikládáme zdroj informací z INTERSUCHO:  https://www.intersucho.cz/cz/. Intersucho je projekt skládající se z vědců a odborných pracovníků, kteří se již několik let zabývají monitoringem a klimatologií sucha v ČR, Evropě a USA.