V lednu mráz – těší nás… druhá fáze lineupu Let It Roll 2021!

Rok 2021 startujeme optimisticky a představujeme vám výsledek mnohých bezesných nocí, druhou fázi lineupu Let It Roll 2021.

 

Za okny padá sníh a mrzne, jak když praští, nás ale hřejí myšlenky na léto a festivaly. A protože radost se má sdílet, rozhodli jsme se vám už nyní prozradit, kdo rozšíří řady již představených DJs, kteří s námi budou psát další kapitolu festivalového příběhu v srpnu 2021.

 

 

Začneme těmi aktuálně nejskloňovanějšími jmény – své debutové album nám přijede představit hrabě tanečního drum & bassu, Dimension, vedle něj se pak na plakátu zařadilo čím dál oblíbenější liquidové duo Hybrid Minds.

 

Dále potěšíme hlavně ty, co to mají rádi tvrdě, přidali jsme totiž hned několik stěžejních neurofunkových jmen – Audio, Black Sun Empire, Current Value, Ed Rush, Neonlight, Pythius a Teddy Killerz. Tahle banda se s námi rozhodně mazlit nebude. Fanoušky jump-upu a nabassovaných rollerů potěší dvojka K Motionz a Turno, jehož loňské debutové album vřele doporučujeme k poslechu všem fanouškům bez rozdílu. Poprvé v historii festivalu fanoušky roztančí také američtí Legion & Logam a německý producent Millbrook. Fanoušci deepů zaplesají nad účastí oblíbených britských producentů Skeptical a Workforce (ex-SpectraSoul), a zkrátka nepřijdou ani milovníci příjemných nostalgických melodií, které nám naservíruje duo Technimatic.

 

Nevíme jak vy, ale my první srpnový víkend nebudeme vědět kam (a na koho) dřív skočit! Připojte se k nám a tvořte s námi na Let It Roll 2021 váš osud.

 


Koupit vstupenky na Let It Roll 2021

Jak uplatnit voucher na vstupenky?