Užijte si novou „Unreleased“ sérii!

Immortalz, tenhle neskutečně dlouhý rok jsme se rozhodli ukončit ve velkém. Zveřejnili jsme vlastní hru, máme pro vás novou kolekci merchandise a teď pro vás máme další skvělou zprávu. Následujících pár týdnů jsme si pro vás připravili speciální sérii, ve které budeme zveřejňovat nevydané sety z Let It Roll, které nikdy nikdo neviděl! A vy moc dobře víte, které to jsou. 

 

Zveřejňování setů je pro nás velmi řešené téma, a i když jich každoročně nahráváme několik, ne vždy je můžeme vydat. Často je to právě umělec nebo jeho management, který zveřejnění setu neschválí, a to hned z několika důvodů. Tím nejčastějším je však to, že ve svém setu hraje ještě nevydané (ať už vlastní nebo cizí) tracky, které nesmí spatřit světlo internetu. Od posledních natočených setů už ale uběhl nějaký čas a vy tak dostanete něco, po čem tak dlouho toužíte. 

 

Všechny sety budeme zveřejňovat na našem YouTube kanálu Let It Roll .festival, který doporučujeme sledovat, aby vám neunikly žádné novinky. Ale teď už dost napínání, pojďme si společně užít první nevydaný set. Psalo se tehdy léto 2019, bylo těsně před půlnocí a vy jste se začali shromažďovat na Portál stagi, natěšení na unikátní vystoupení, které vyprodávalo kluby napříč UK. Dámy a pánové, pojďme si společně užít Outline show v podání Hybrid Minds ft. Charlotte Haining a Tempza.