Užij si denní aktivity na festivalu!

Užij si denní aktivity na festivalu!

Hudební festival Let It Roll, to nejsou jen vystoupení největších světových šampionů drum&bassu, stát se hvězdou a zazářit může každý! I letos si totiž můžete čekání na údery prvních beatů zkrátit doprovodným aktivitami. Na co se můžete těšit?

Ukažte své taneční skills během battlů v DNB Stepu a předveďte ty nejvychytanější sestavy. Máte rádi volejbal? Nebojte se propotit tílka ještě před noční pařbou! Vybrat si můžete z volné hry, na odvážnější čekají turnaje. A stejné kategorie můžete prubnout i ve streetballu, troufnete si?

Pokud vás sport nebere, nebojte se, máme pro vás zábavu, u níž se nenudí nikdo: vodní bitvy! Nebo se po bujaré jízdě potřebujete naopak zklidnit? Stavte se na spotu s yogou a odejdete vyzenovaní jako sám Buddha! Mimochodem, připravili jsme si pro vás víc než dost pestrobarevných třpytek, které potěší každého, komu na tváři nestačí úsměv.

Pokud máte obavy, že se budete na festivalu přes den nudit, rychle na ně zapomeňte! Přinášíme další nálož zajímavých aktivit, díky nimž si na své přijde opravdu každý.

Writeři, nezapomeňte doma své trysky, budete je potřebovat během graffiti jamu a workshopu. Trénujete tvrdě hardflip? Pak připněte na batoh prkno, kromě exhibicevás čeká U rampa, kde se do syta vyřádíte! Zajímá vás móda, nebo hledáte fresh look? Skočte si na kadeřnickou exhibici, nebo workshop výroby triček. Komu nebude stačit bumper fotbal, který rozesměje i nejzamračenějšího ravera, může poměřit síly v turnajích fotbálku stolního. Tento rok jsme pro vás nově připravili také výstavu k historii Let It Rollu.

Která kratochvíle zpestří vaše zážitky letos? Festival není jen hudba – festival, to je zábava od začátku do konce!

Přijde vám to málo a chcete víc? Nic se nebojte, nemůžeme vám všechna překvapení naservírovat hned. Brzy očekávejte další várku denních aktivit, které pro vás plánujeme.


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT