TOP 10 hitů, které určitě zazní na SAVE THE RAVE

Save The Rave se kvapem blíží a tak je nejvyšší čas naladit se do správného festivalového rozpoložení. Každý z nás má rád něco jiného, někdo se těší na premiérové vystoupení Camo & Krooked b2b Mefjus, někdo už teď stěží zamačkává slzu při pomyšlení na Noisii, jiní zas netrpělivě odpočítávají hodiny, než otěže nad Temple stage převezme Netsky. A my jsme si řekli, že by nebylo od věci dát dohromady seznam letních hitovek, které mají na svědomí právě interpreti, kteří se již příští víkend v Milovicích představí. Tak pojďme na to!

Netsky feat. Digital Farm Animals – Rio

Když se řekne letní hit, nejde nevzpomenout na tuhle nestárnoucí sluníčkovou parádu, kterou Netsky stvořil s Digital Farm Animals pro své třetí album “III”. Tak hurá do kostýmů, za pár minut odlétáme na karneval do Ria! P.S. plavky s sebou.

Future Prophecies – September (Camo & Krooked Remix)

Září je taky léto, babí! Tuhle nostalgickou parádu z prvního alba Camo & Krooked si taky rádi pravidelně připomínáme. A kdo ví, třeba nám ji kluci na Save The Rave zahrají.

Clonee – Sun Goes Down (Kanine Remix)

Oproti předchozím trackům je Sun Goes Down čerstvou novinkou, na které Kanine zas a znovu dokazuje, že umí jak nekompromisní klubové bomby, tak euforické tancovačky, které když slyšíte, v mžiku vás přenesou na festival.

Koven – Love Wins Again

A u té euforie ještě chvíli zůstaneme. Koven jsou na produkci hitovek experti, takže je těžké od nich vybrat jen jednu. Naším favoritem je nicméně tahle pecka, která nesmí chybět v žádném z jejich energických festivalových setů.

Metrik feat. Elisabeth Troy – Chasing Sunrise

I Metrik kromě nadupaných pecek umí přijít s parádní letní vokálovkou, tuhle konkrétně svým vokálem ozdobila Elisabeth Troy a byla součástí jeho předchozího alba LIFE/THRILLS z roku 2016.

Andromedik – Better With You

Vycházející belgická hvězda Andromedik je v melodických vodách jako doma. Jak by také ne, když reprezentuje fenomenální label Liquicity. A jak praví titul, léto s vámi, našimi věrnými Immortalz, je vskutku lepší!

Madface feat. Janine Small – Fallen Deep Enough

Bez švestiček z domácí zahrádky by to nebylo ono, a tak nesmí chybět emotivní Fallen Deep Enough od ostravského producenta Madface, která byla ozdobou kompilace “RAM Goes To Let It Roll” z roku 2016.

L-Side & MC Fava – So High

V našem výběru pokračujeme s další nostalgicky znějící skladbou, kterou svým vokálem poctil jediný muž za mikrofonem na Save The Rave, MC Fava. Taky cítíte ten mírný slaný vánek a slyšíte vlny omývající pláž?

Smooth & Zombie Cats feat. Sarah Pellicano – Make Me Move

Ano, i Zombie Cats umí letní hity. Nemrtvá koťátka se sice obvykle prezentují tvorbou pěkně od podlahy, ale ve spolupráci se slovinským producentem Smoothem a zpěvačkou Sarah Pellicano z toho vznikla věc, která nás rozhodně rozhýbat umí i při západu slunce!

Nuex – Black Flower

Celý výběr uzavíráme příjemnou melodickou písničkou od slovenského producenta Nuexe, který svým vystoupením otevře Temple stage v sobotu 7. srpna.

 

 

Tak co, vybrali jste si v našem seznamu svého favorita? Nebo vás napadl ještě nějaký track, který nám podle vás z výběru utekl? Dejte nám vědět v komentářích! Pokud ještě nemáte svou vstupenku na Save The Rave, utíkejte si ji ulovit, zbývá jich už jen pár. My se na vás už neskutečně těšíme, tak se vidíme příští víkend na letišti v Milovicích!