The Renegade Festival se vrací i v roce 2022!

Immortalz, v roce 2020 se od skupiny našich robotů jeden oddělil a vydal se na putování časem a prostorem na vlastní pěst. Ten robot byl Renegade a právě s ním jsme zažili 2 parádní víkendy v Beach Parku v Mlékojedech. A je nám potěšením oznámit, že i letos se na místo činu opět vrátíme, tentokrát 20. a 21. srpna 2022. 

Naším průvodcem však tentokrát nebude Renegade, pochodeň od něj převezme Eve – čeká nás tedy nový stage design, jehož hlavním prvkem bude právě Eve. Tu budete moci poprvé spatřit na Let It Roll 2022 na vlastní Eve’s Sanctum stagi.

Ale zpátky k hudbě, protože s oznámením letošního The Renegade Festivalu rovnou zveřejňujeme i kompletní lineup! Snažili jsme se mimo jiné vyslyšet vaše přání a tak můžeme s radostí oznámit i několik jmen, které vám chyběly na lineupu Let It Roll 2022. K tomu samozřejmě patří i nálož skvělých českých a slovenských DJs. A ano, i letos se po skončení hlavního hudebního programu na velké stagi můžete těšit na pokračovaní v podobě Silent Disco, případně nabitou vnitřní stage na baru.

A kdo že nám tedy zahraje? Fanoušky neurofunku potěší Audio, State Of Mind a The Upbeats. Pokud si rádi pořádně zatančíte, nálož hitovek vám naservírují Calyx & TeeBee, Krakota, Luude, René LaVice a The Prototypes. Zpívánky a náladovky očekáváme hlavně od Poly & Brysona a Riyi. A k tomu přijede i nové jméno reprezentující značku Liquicity, Blooom – ten si u nás dokonce střihne svou českou premiéru. 

Z domácích projektů se můžete těšit například na Drawn Moon, L Plus, Matzet, Ripple, Seekraze & Tao Maffa a další.

Takže – piště si do kalendáře třetí srpnový víkend. Bude drum & bass, bude léto, bude pláž a budeme se mít skvěle! Už teď se na vás moc těšíme!

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE