The Renegade Festival je za námi!

To, co se nám povedlo minulý víkend, bylo něco naprosto neuvěřitelného.

Z celého srdce děkujeme všem fanouškům, kteří si společně s námi přijeli do nové lokace Beach Parku Mlékojedy užít The Renegade Festival, a to i přes aktuální situaci. Jednalo se o pravý Immortalz reunion, na který neváhali přijet stovky fanoušků z desítek zahraničních zemí a moc nás mrzí, že jsme se s velkým množstvím z vás z kapacitních důvodů nemohli setkat. Doufáme, že situace bude brzy za námi a společně se budeme moci v plném počtu potkat na Let It Roll On Tour Ostrava a Let It Roll On Tour Amsterdam.

Víkendový denní festival pro nás byl novou zkušeností, která v nás zanechala hned několik dojmů. Nová „Renegade” stage konečně zažila svou premiéru a musíme říct, že pro tento koncept byla jako stvořená. Už teď se nemůžeme dočkat všech dalších zastávek, které s ní ještě projedeme. Vnitřní stage jsme kvůli hudebním limitům museli malinko zkrotit, což jste ve výsledku ukázali, že nebyl žádný problém. Velký úspěch u vás zažívalo Silent Disco! Tam jsme si společně zazpívali z plných plic a přesvědčili se, že k nezapomenutelnému zážitku a atmosféře hudba nemusí hrát jen z hlasitých beden.

Děkujeme ještě jednou všem návštěvníkům festivalu a také umělcům, kteří k nám na festival přijeli vystoupit. Pro spoustu z nich se jednalo o jejich první hraní po 6 dlouhých měsících a z atmosféry byli tak unešení, že nechtěli, aby The Renegade Festival skončil. Víkendová oslava drum & bassu v nás zanechala nekončící množství pocitů, energie a hlavně naděje.

Teď už víme, že společně zvládneme i ty nejtěžší překážky osudu a už počítáme dny do letního šílenství v podobě Let It Roll 2021, na který jsme všichni zvyklí. Více informací o něm zveřejníme již brzy, tak zůstaňte s námi.

Fotoreport – den 1 a 2

Fotoreport by Jakub Doležal

Fotoreport by Bushman Media

*Ztráty a nálezy z akce zveřejníme během následujících dní.