The Renegade Festival – informace

PŘED FESTIVALEM


MÍSTO KONÁNÍ

The Renegade Festival se koná od 19. a 20. 8. v oblíbené plážové lokaci Beach Park Mlékojedy. Ta se nachází nedaleko Neratovic přibližně 60 minut za Prahou. Více informací o místě konání si můžete přečíst na TOMTO ODKAZE

 

DŮLEŽITÉ OTEVÍRACÍ ČASY

Festival začíná v pátek 19. 8., kemp se otevře ve 12:00 a hudební areál ve 14:00. V neděli 20. 8. je nutné areál opustit do 12:00. 

 

PÁTEK
Areál 14:00 – 05:00

Main stage – 14:00 – 22:00 / 03:00 (silent disco)

Indoor stage – 22:00 – 05:00 

 

SOBOTA 

Areál 9:00 – 05:00

Main stage – 14:00 – 22:00 / 03:00 (silent disco)

Indoor stage – 22:00 – 05:00 

 

NEDĚLE 

Areál 9:00 – 12:00

 

FESTIVALOVÁ MAPA

VSTUPENKY

PŘEDPRODEJ

Vstupenky zakoupíte v předprodeji na našich stránkách: https://letitroll.cz/eventy/the-renegade-festival/

 

ZMĚNA JMÉNA
Změnit jméno na vstupence bude možné přímo na místě za poplatek 150,-.

 

ZTP/P SLEVY
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

UBYTOVÁNÍ | KEMP
Upozorňujeme, že vstupenky do kempu mají omezený počet z kapacitních důvodů. Pokud chcete kempovat v blízkosti areálu, ale nestihli jste si koupit svou vstupenku, připravili jsme pro vás tipy na kempy a hostely/hotely v blízkém okolí.

Kempy v okolí: 
http://www.campmelnik.cz/kontakt/
https://www.dokempu.cz/krenek/autokemp-kacer-148

Hotely v okolí:
https://u-cisare.hotel.cz
https://bailando-studio.hotel.cz 

 

PARKOVÁNÍ:

Pro parkování je možné využít parkoviště před areálem. Počet parkovacích míst je omezen a místo na parkovišti je možné zakoupit na našich webových stránkách. Parkoviště slouží pouze pro držitele platné vstupenky na parkoviště (vstupenky Parking). Při vjezdu dostane každé auto s oprávněním parkovací kartu a může tam parkovat po celou dobu konání festivalu. Na parkovišti není dovoleno stavět stan či jiné přístřeší. Jakékoliv jiné parkování v okolí vzhledem k zákazu stání nedoporučujeme.

 

TAXI
Na místě nezřizujeme žádnou taxi dopravu. Pokud ale přijedete na místo taxíkem, bude vás moci vysadit přímo před vstupem na festival.

 

LOCKER BOXY

V areálu bude pro návštěvníky rozmístěno omezené množství Lockerboxů. Uzamykatelné skříňky budou k pronájmu za 200 Kč / festival, 150 Kč / sobota (+150 Kč vratná záloha za klíč). Klíček k lockerboxům je nutné vrátit (a vybrat si věci) do nedělních 12:00, kdy končí celý festival.

 


NA FESTIVALU

 

PLATBY V AREÁLU

The Renegade Festival NENÍ cashless. V areálu se bude dát platit hotově a budou přijímány platby v CZK i EUR. Při platbě v EUR bude výdavek vrácen v českých korunách dle kurzu, vypsaného na baru nebo vstupu. Platba kartou bude možná pouze u hlavního baru, nikoliv u jídelních stánků.

 

TIMETABLE

OBČERSTVENÍ

V areálu bude dostatek barů s alko a nealko drinky. V areálu festivalu bude probíhat stánkový prodej a jeho součástí budou také snídaně. V kempu možnost občerstvení nebude.

 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme zálohované 0,5l a 0,3l kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

TOALETY & SPRCHY

V areálu i mimo něj budou umístění mobilní toalety, které jsou doplňkem stávajících keramických toalet. Na místě festivalu se nachází i omezené množství sprch.

BANKOMAT

V areálu festivalu nebude bankomat, proto si nezapomeňte přivést dostatečnou hotovost. Nejbližší bankomat se nachází cca 10 minut od areálu. Na hlavním baru budou přijímány platební karty.

 

FESTIVALOVÝ MERCHANDISE

Některé kousky z našeho merchandise seženete v prodejním stánku přímo v areálu akce. Další oblečení se dá koupit online v eshopu www.store.beatworx.cz 

DOPROVODNÉ AKTIVITY

Na místě bude k dispozici půjčení volejbalového míče a sítě, paddleboardy a šlapadla.

 

OZVUČENÍ
The Renegade Festival bude ozvučen profesionálním audio systémem. Na indoor stagei bude letos nově aparát L-Acoustics. Pracujeme také na zlepšení zvuku na druhé stagei. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

 

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

 

PŘEPRODEJ VSTUPENEK
Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

  • V celém areálu, včetně stanového městečka a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně. Z důvodu zvýšeného rizika vzniku požárů prosíme i o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků. Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek a respektovali přírodu.
  • Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně jakéhokoliv druhu. Do kempů je možné vnášet vlastní pití, ale musí být v plastu. Je zakázáno do kempu i do hudebního areálu vnášet skleněné láhve. U vstupu bude prováděna bezpečnostní prohlídka. Je důležitá pro bezpečí nás všech, a proto děkujeme za její respektování. Psi mají do areálu a kempu vstup zakázán.
  • Od 05:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim. Po celou dobu je zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.
  • Do kempu je zakázáno vnášet vlastní reproduktory a agregáty. Dále je zakázáno vnášet jakékoliv nářadí a cokoli na stavbu přístřešků, plachet a nezajištěných konstrukcí. V areálu festivalu a kempech platí zákaz grilování.
  • Případná nepřízeň počasí: Letošní ročník se uskuteční v místě, kde bude z větší části písek. Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou „festivalovou“ obuv. V praxi je vhodné si vzít kromě sportovní obuvi a letních „žabek“, také holínky a pláštěnku, jelikož počasí neporučíme. Obě naše stage jsou z části kryté.
  • Pokud by došlo k silné bouřce nebo vichřici, hudební produkce bude přerušena a všichni návštěvníci budou vyzváni k opuštění areálu, dokud se situace nezlepší. Prosíme o respektování tohoto opatření, které je nutné k vyhnutí se možnému nebezpečí.
  • V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím, ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

 

Na festival doporučujeme přijet brzy abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z našeho merchandise na stánku.

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek na The Renegade Festivalu!