Svátky Drum & Bassu jsou tady s první fázi lineupu Let It Roll 2021!

Prosinec nám teprve začal, ale my vás už teď zasypáváme vánočními dárky. Po Let It Roll hře, zveřejňování dosud nepublikovaných video setů a nové kolekci merchandise vám nyní přinášíme první fázi lineupu Let It Roll 2021!

 

Navzdory aktuální situaci tvrdě pracujeme na přípravách znovuzrození našeho milovaného Let It Roll Open Air festivalu v nadcházejícím létě. Posuďte sami, jaká jména jsme pro vás pečlivě v posledních týdnech vybrali, a kdo vás během prvního srpnového víkendu roztančí:

 

 

Prvního headlinera, legendární Pendulum s jejich epickou Trinity show, jsme vám už představili, stejně tak už se nyní těšíte na jedno z nejskloňovanějších jmen (nejen) v rámci Jump-Upu – Kanine. Ale co ti další? Jste připraveni? My myslíme, že jo! Fandíte pořádným synťákům a tanečním melodiím? V tom případě vás potěší třeba 1991 nebo Kove. Buší vaše srdce v rytmu Neurofunku? Máme pro vás jména jako ABIS, Buunshin, ChaseR, Dub Elements, Gydra, Hallucinator, Mizo, Nais nebo Zombie Cats. A co takhle ještě trochu toho Jump-Upu? Ten nám zahrají Annix nebo Hedex. Pro milovníky rollerů pak máme osvědčené kombo Benny L a Shimon. A po svém parádním debutu na Let It Roll Winter 2020, a se zářezem v podobě nominace na nejlepší track roku 2020 v rámci Drum&Bass Arena Awards jménem “Out Of Time”, se poprvé na letním Let It Rollu představí také nekorunovaný princ Liquid a Deep Drum & Bassu, Monrroe.

 

Tak tady to máte, pořádný Drum & Bassový tutti-frutti balíček, který potěší každého fanouška žánru. A věřte nám, že už se vážně nemůžeme dočkat, až se v létě zase sejdeme!

 


Koupit vstupenky na Let It Roll 2021

Jak uplatnit voucher na vstupenky?