Sto lidí, sto chutí? Festivalová kuchyně myslí na všechny!

Sto lidí, sto chutí? Festivalová kuchyně myslí na všechny!

Jak to bude na festivalu s jídlem? Jedno můžeme slíbit – rohlíky s paštikou vás hltat nenecháme! Ostatní už záleží výhradně na libosti vašich chuťových pohárků. Ve food courtu totiž najdete širokou nabídku pestrých pokrmů ze všech koutů světa. Na Let It Rollu najdete dvě velké food zóny. Jednu z nich najdete v hudebním areálu a druhá v kemp areálu v centru runwaye. Čeká vás tradiční beduínská pita, falafel, nebo lahodný hummus.

Neobejdete se bez masa? Co třeba hovězí barbeque brisket přímo z udírny, nebo gourmet hot dogy? Preferujete lehčí kuchyni? Stačí si vybrat mezi barmským kari, polévkou dhal nebo chutnými quesadillas. Pořád málo? Nezapomínáme ani na bezlepkové dobroty, vegan kebab a burgery, poctivé donuty, nebo čerstvé smoothies z barevného fruit baru. Každé ráno se můžete posilnit vydatnou “hangover” snídaní. To vše v prostoru s krytým sezením a pevnou podlahou. Pak už jen pořádně vychlazené pivo!

Ve spolupráci s Budvarem jsme připravili festivalovou novinku! V budějovickém pivovaru a minipivovaru Clock vytvořili pro Let It Roll pivní speciál Budvar 33, silný speciál Twist 14° a bezlepkový speciál Glee 11°! Oba tyto speciály si budeme moct vychutnat v originální The Budvar Pub která bude postavena ve Food zóně, a najdete zde kryté sezení ve stínu a dobře vychlazené pivo.

Bon apetit!

VSTUPENKY | UDÁLOST