Spouštíme dobrovolnický program na Let It Roll 2022

Chceš nahlédnout do zákulisí největšího DNB festivalu na světě? S naším dobrovolnickým programem máš šanci! Jako každý rok i pro Let It Roll 2022 nabízíme možnost užít si festival tak trochu jinak, a aktivně přispět k jeho fungování. Pokud tě to zaujalo, čti dál, ať se dozvíš veškeré podrobnosti 🙂

 

Jak na to? 

Stačí se do 30. června 2022 přihlásit přes náš registrační formulář níže, a my tě následně budeme informovat o tom, zda jsi byl vybrán.

 

Co budu dělat?

Tvým úkolem bude pomáhat informovat návštěvníky, dohlížet na bezpečnost a pořádek v kempech a další podobné aktivity. Nečekej žádnou náročnou fyzickou aktivitu, zvládne to každý.

 

Jak to celé funguje?

Pokud na festivalu zvládneš odpracovat předepsané směny v celkovém počtu 22 hodin – 5-6 hodin denně po 4 dny – proplatíme ti celou tvou festivalovou vstupenku. Při přihlášení nám doložíš, že sis zakoupil vstupenku na festival, a po odpracování všech 22 hodin na festivalu ti tenhle depozit vrátíme. V rámci registračního formuláře máš taky možnost vybrat si svou preferovanou skupinu dle rozepsaných směn. Takže se můžeš i rozhodnout, kdy budeš chtít pracovat.

 

Je to všechno?

Součástí dobrovolnického programu je také parkování, kempování a crew catering na festivalu zdarma.

 

Těšíme se na spolupráci!