Shrnutí festivalu Let It Roll 2019: Povedlo se!

Shrnutí festivalu Let It Roll 2019: Povedlo se!

Letošní Let It Roll navždy zůstane v našich myslích zapsaný jako skvělý ročník, na který budeme rádi vzpomínat. Po loňské edici, kterou komplikovalo extrémní sucho, nás čekal rok usilovné práce na splnění velkého slibu, který jsme vám v srpnu 2018 dali. Zlepšit návštěvnické zázemí a celou funkčnost areálu festivalu. Dnes, rok poté, se nám hodně ulevilo. Celoroční snažení za cílem zlepšení festivalu se povedlo. Vaše pozitivní reakce na změny a radostné ohlasy k festivalu plní naše srdce pocitem štěstí.
Rádi bychom chtěli tímto poděkovat všem návštěvníkům, že dorazili a každou minutou vytvářeli skvělou atmosféru v celém areálu letiště. Velké díky patří také celému realizačnímu týmu a všem zaměstnancům, kteří dlouhé měsíce plánovali vylepšení a opatření, jaké bylo nutno přijmout po loňské edici. Poučeni z předchozích nezdarů jsme udělali všechno pro to, aby návštěvníci ocenili patřičné zvýšení komfortu v kempech, dostatek vody, tekoucí sprchy, čisté záchody, designové zóny v areálu festivalu, zvýšení počtu stínů jak v kempech, tak areálu, zpřehlednění orientace a v neposlední řadě i zkrácení vzdálenosti mezi kempy a areálem. Během festivalu jsme ale také sbírali i další podněty z vaší strany (například přání k festivalové dopravě), které budeme pro příští ročník zpracovávat.
Můžeme říci, že festival Let It Roll po pěti letech v Milovicích vstupuje do nové éry. Do éry, ve které je komfort a pohoda návštěvníků festivalu velkou prioritou. Do dalšího ročníku můžeme přislíbit, že nově nasazený standard areálu Let It Rollu budeme ještě dále rozvíjet.
Věříme tedy, že nás spolu čeká mnoho dalších nezapomenutelných zážitků plných robotí tématiky a toho nejlepšího z hudby, kterou všichni tak moc milujeme. Příští rok se totiž opět spojí celý drum&bassový svět na jednom jediném místě. A to na Let It Rollu 2020. Už teď se těšíme a budeme usilovně pracovat na tom, abychom opět posunuli pomyslnou příčku výš. Buď u toho s námi!
S respektem a velkým díky,
organizační tým festivalu Let It Roll

LET IT ROLL 2020 - REGISTRUJ SE ZDE
Na kterých akcích se ještě potkáme? Zjisti to ZDE.