Rozšiřující podmínky pořadatele

Podmínky pořadatele akce týkající se vstupenek
Pořadatel neručí za platnost vstupenek zakoupených mimo oficiální předprodej. Oficiální předprodej vstupenek probíhá pouze na stránkách www.letitroll.cz / www.letitroll.eu (prostřednictvím společnosti GoOut), v kamenných prodejnách GoOut a na stránkách společnosti Festicket.com.

Festivalové vstupenky jsou vázány na jméno a jsou nepřenosné (netýká se vstupenek na festivalové služby).
Kupující je povinen si zkontrolovat správnost údajů před uhrazením vstupenek – jméno a příjmení držitele vstupenky uvedené na vstupence musí korespondovat s osobou, která festival navštíví. Jméno bude na místě kontrolováno. Ke kontrole bude nutné předložit platný doklad (OP, řidičský průkaz apod.).

Změna jména na vstupence
Změna jména je možná nejpozději 14 dní před konáním akce, a to za poplatek 150 Kč. Pokud jste zakoupili vstupenky na našich stránkách, pro změnu jména kontaktujte ticketingovou společnost GoOut (info@goout.cz). V případě zakoupení vstupenek přes Festicket.com je třeba vyplnit kontaktní formulář na jejich webu. Změnu jména na festivalové vstupence je též možné řešit na místě konání festivalu. Konkrétní poplatky a podmínky přepisu jmen a refundacích naleznete v praktických informacích u konkrétních událostí. MENU -> UDÁLOSTI

Refundace a změna jména Combo vstupenek. 
Refundace a přepis jména u Combo vstupenek je možná nejpozději 14 dní před festivalem Let It Roll Winter přes info@goout.cz. Není možné refundovat a přepisovat jméno na místě. Refundace a přepis jména není možná ani v případě, že jste navštívili Let It Roll Winter, ale na Let It Roll Summer se z nějakého důvodu nemůžete dostavit.


UPOZORNĚNÍ: Neručíme za platnost vstupenek zakoupených mimo naši prodejní síť.Všeobecné obchodní podmínky naleznete na internetových stránkách prodejce GoOut -> VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP VSTUPENEK