Rozšiřující podmínky pořadatele akce týkající se vstupenek

Rozšiřující podmínky pořadatele akce týkající se vstupenek

Podmínky pořadatele akce týkající se vstupenek

Pořadatel neručí za platnost vstupenek zakoupených mimo oficiální předprodej. Oficiální předprodej vstupenek probíhá pouze na stránkách www.letitroll.cz / www.letitroll.eu (prostřednictvím společnosti GoOut), v kamenných prodejnách GoOut a na stránkách společnosti Festicket.com.

Festivalové vstupenky jsou vázány na jméno a jsou nepřenosné (netýká se vstupenek na festivalové služby).  Kupující je povinen si zkontrolovat správnost údajů před uhrazením vstupenek – jméno a příjmení držitele vstupenky uvedené na vstupence musí korespondovat s osobou, která festival navštíví. Jméno bude na místě kontrolováno. Ke kontrole bude nutné předložit platný doklad (OP, řidičský průkaz apod.). 

Refundace vstupenky

Pokud jste zakoupili vstupenku na stránkách Let It Roll, vstupenku je možné refundovat, a to nejpozději 14 dní před konáním akce (refundace na místě konání není možná). Refundována bude plná částka za vstupenky po zaplacení refundačního poplatku 150 Kč.  Pro zpracování refundace je nutné stornovat celou objednávku. Pro refundace kontaktujte společnost GoOut (info@goout.cz). Pokud jste zakoupili vstupenky na stránkách Festicket.com, refundace vám bude umožněna pouze za předpokladu, že jste si předem zakoupili „Refund protection“, kompletní informace najdete na stránkách společnosti Festicket.

Změna jména na vstupence

Změna jména je možná nejpozději 14 dní před konáním akce, a to za poplatek 150 Kč. Pokud jste zakoupili vstupenky na našich stránkách, pro změnu jména kontaktujte ticketingovou společnost GoOut (info@goout.cz). V případě zakoupení vstupenek přes Festicket.com je třeba vyplnit kontaktní formulář na jejich webu. Změnu jména na festivalové vstupence je též možné řešit na místě konání festivalu (Customer care stánek, poplatek bude potvrzen).

Změna jména vstupenek Combo (zakoupených na zimní a letní Let It Roll) není možná.