Stream 4 Rollin‘ Charity – Pomáhejte s námi

Chybí vám párty a řádění s kamarády? Zatím musíme vydržet doma, ale přinášíme vám dárek v podobě Stream 4 Rollin’ Charity, kde budeme pravidelně – každý čtvrtek v 18:00 – vysílat. Těšit se můžete i na sety, které nikdy nebyly vydány a konečně mají možnost poznat světlo světa a uspokojit nejednu drum & bassovou duši! Sledujte své oblíbené umělce z pohodlí a bezpečí domova. Jste připraveni?


FACEBOOK LET IT ROLL


AKTUALIZOVÁNO 14.  dubna 2020:
Byli jste u streamů z roku 2013 a roku 2014? Naším streamem podporujeme výrobu masek pro lékaře, kteří jsou v první linii. Po našem posledním Stram 4 Rollin’ Charity jsme dostali zprávu o tom, že lekáři ve více než 100 zdravotnických zařízeních po celé ČR dostali už 11 467 masek. Zítra v 18:00 pokračujeme dalším streamem, tentokrát se vrátíme do roku 2015.AKTUALIZOVÁNO 9. dubna 2020:
Tým Let It Roll se rozhodl streamováním podpořit lékaře a zdravotní sestry, které jsou v boji s koronavirovou pandemií v první linii. Během sledování live streamů na sociálních sítích může kdokoli přispět na masky pro lékaře, které je chrání před nákazou COVID-19. 

Jako platformu jsme zvolili sociální sítě v čele s Youtube a Facebook, kde budeme pravidelně každý týden streamovat jeden ze svých předešlých ročníků. První várku streamů vidělo přes 50 000 fanoušků po celém světě a pro lepší dosah se od tohoto týdne hodlají zapojit i zahraniční umělci na svých sociálních sítích. Projekt běží každý čtvrtek od 18 hodin pod názvem Stream 4 Rollin‘ Charity, přispět je možné přes dárcovskou platformu Donio na https://bit.ly/Donate_CovMask.