Refundace nevyužitých boltů

Refundace nevyužitých Boltů

Po skončení akce si jednoduše v aplikaci NFCtron zažádej o refundaci nevyčerpaných Bucks. Stačí načíst čip, kliknout na ZAŽÁDAT O REFUNDACI a dále postupuj dle instrukcí
Pokud si z nějakého důvodu nechceš aplikaci stahovat, vyžádej si na top-up stanici účtenku s QR kódem, který naskenuješ a přímo na hlavní kartě uvidíš možnost vrátit si kredit.
Požadavek je zpracováván standardně do 14 pracovních dnů, tedy do 20. 8. 2023. 

 

Pravidla vracení financí

Vracení nevypotřebovaných financí je kontrolováno automaticky systémem. Tvůj požadavek může být dočasně zamítnut a následně můžeš být vyzván k vysvětlení požadavku v následujících případech:

  • Opakování identického bankovního účtu napříč více než 3 požadavky.
  • Vysoký rozdíl vrácených kelímků oproti zaplaceným zálohám.
  • Méně než 2 provedené transakce na akci. NFCtron nesbírá žádné osobní údaje, veškeré informace slouží pouze jednorázově k vyplacení zůstatku kreditu na bankovní účet. 

Ztráty a nálezy 

Stále sbíráme ztracené věci a předměty z festivalu. Pro aktualizaci sledujte naši FB událost nebo web, brzy je nasdílíme. 


Zapomenutá auta na Let It Roll

Vzhledem k tomu, že je festival Let It Roll je u konce, momentálně v areálu festivalu zbývají 4 auta, které je třeba vyzvednout. Žádáme vás, abyste si zajistili vyzvednutí vozidla během následujících dvou dnů, aby byl zajištěn hladký a včasný proces. Děkujeme za spolupráci!