RAVE je zachráněn, ať žije RENEGADE!

Immortalz, po dlouhém dvouletém čekání jsme opět měli možnost setkat se na milovickém letišti. Tam, i v lehce komornějších, a díky nepříznivému počasí ztížených podmínkách, se nám všem společně podařilo dosáhnout cíle tohoto setkání – zachránili jsme RAVE. A za to vám z hloubi našich nevyspalých duší děkujeme!

Rádi bychom vám tímto ještě jednou poděkovali za vaši součinnost, trpělivost a také nezdolné nadšení, díky kterému byla atmosféra v celém průběhu festivalu navzdory okolnostem opět nezapomenutelná, a to už od jeho úplného začátku až do samotného konce. Dokonce nás nezastavila ani úskalí v podobě deště a větrných poryvů, kvůli kterým jsme byli dokonce poprvé v historii konání festivalu nuceni přerušit cca na 2 hodiny hudební produkci. Vaše bezpečí je totiž základním pilířem našeho snažení a právě díky vaší spolupráci byl areál do 15 minut bezpečně evakuován. Zároveň si často odpovídáme na otázky ohledně rozmístění areálu. Ten byl takto postaven z důvodu, že ostatní plochy letiště byly dlouho dopředu pronajmuté jiným firmám. Naše původní část areálu byla využita pro natáčení filmových záběrů, kde došlo k razantnímu narušení povrchu, a my tak proto byli nuceni využít prostor, který byl sice drenážovaný, ale v takto silné bouřce i tak nezvládl velký příliv vody. Stage navíc musí na přání majitele splňovat určité podmínky, jako například to, že musí být otočeny směrem od města, aby hudba nerušila obyvatele Milovic.

I tak nám od brzkých odpoledních hodin čeští a slovenští DJs servírovali jeden parádní set za druhým a vy jste se tak postupně dostávali do varu. Ve večerních a nočních hodinách pak přišla řada na zahraniční hvězdy festivalu, které se taky nenechaly zahanbit a mnohé z jejich vystoupení se v našich myslích právem řadí k tomu nejlepšímu, co jsme kdy na Let It Rollu mohli slyšet. Líbila se vám experimentální divočina v podání Toma Finstera, IMANU nebo francouzských producentů Skylarka s The Caracal Project? Odpadli vám hlasivky při zpívání hitovek s Koven nebo vám je  odrovnal až Netsky? Ještě stále vás bolí nohy po energických setech A.M.C, Neonlight s Pythiusem, Metrika nebo Zombie Cats? Splnilo vaše očekávání premiérové společné vystoupení Camo & Krooked s Mefjusem nebo zamačkáváte slzu po dost možná posledním setu Noisie? Tak či tak věříme, že jsme si všichni společně ty 2 dny plné Drum & Bassu po tak dlouhém čekání užili!

Děkujeme také všem umělcům, kteří se i přes notné komplikace chopili naší výzvy a připojili se k nám v našem snažení, jakož i všem partnerům a pomocníkům, bez jejichž podpory a práce by se festival nikdy nemohl v takovém rozsahu uskutečnit.

Nezapomeňte, že naše léto ještě nekončí, a už za 2 týdny nás čeká návrat do areálu Beach Park Mlékojedy, kde i letos proběhne The Renegade Festival. Nově oznámený finální line up právě teď najdete na Facebookové události, tak se nezapomeňte podívat, kdo se o vás příští víkend postará ☀️ Poslední vstupenky jsou v prodeji!

 


POSLEDNÍ VSTUPENKY NA THE RENEGADE FESTIVAL 2021

FACEBOOK EVENT: THE RENEGADE FESTIVAL 2021