Přípravy na Let It Roll 2023 vrcholí, festival oznamuje kompletní lineup a další informace!

Léto už se pomalu blíží a s ním i festivaly! Byl tedy nejvyšší čas prozradit kompletní sestavu jmen, která letos v termínu od 3. do 5. srpna vystoupí na milovickém letišti v rámci největšího drum & bassového festivalu světa, Let It Roll. K již dříve oznámeným zahraničním headlinerům přibyla celá řada českých a slovenských producentů a DJs, na Let It Rollu v letošním roce vystoupí více než 240 umělců, z toho více než 150 zahraničních jmen, což je nejvíc v celé historii festivalu.

Mezi hlavní hvězdy letos patří Chase & Status, Andy C, Camo & Krooked b2b Mefjus, Dimension, Sub Focus a Wilkinson, na své si ale přijdou milovníci rozličných subžánrů. Letošní festival nabídne také několik speciálních vystoupení, ať už se jedná o label showcase značek Critical Soundsystem nebo Viper Recordings, společnou show odehrají také Monrroe & Duskee & Emily Makis nebo Whiney & P Money. Dále se s vlastním programem v rámci celého večera představí několik stěžejních žánrových značek a vydavatelství, konkrétně Blackout Music NL, Eatbrain, High Tea Music, Hospitality, Rough Tempo, Shogun Audio, Symmetry, UKF a Virus Recordings.

Nedílnou součástí festivalového zážitku jsou každoročně unikátní designová pódia. I ta se letos dočkají hned několika novinek. Hlavní stage festivalu jako obvykle nabídne vystoupení těch největších hvězd, a je silně spjatá jak s další kapitolou festivalového příběhu, tak s tradiční opening show. Její finální podoba bude odhalena až na festivalu, ale už teď si můžeme prozradit alespoň její jméno – Citadel. Druhé největší pódium také zažije svou festivalovou premiéru. Terra stage se v základní podobě ukázala už na letošním ročníku Let It Roll Winter, v létě se ale můžete těšit na její vylepšenou verzi. Různá vylepšení čekají i na pódia, která fanoušci znají z předchozího ročníku festivalu – Eve’s Sanctum, Renegade a Storm stage. Oproti loňskému ročníku pak přibývá jedna zbrusu nová stage, Botanica.

V neposlední řadě se letos na festival po vynucené pauze vrací také proslulý Let It Roll bus a s ním i oblíbené Bus Parties, jejichž kompletní seznam bude zveřejněn už brzy, stejně jako jména ambasadorů letošního festivalu. Nově jsou k dispozici také jednodenní vstupenky na pátek a sobotu.

Pro veškeré aktuality doporučujeme sledovat webové stránky festivalu letitroll.cz, případně facebookovou událost.