Připravujeme další kapitolu ságy Let It Roll Winter

Immortalz, čekání je u konce. Právě dnes spouštíme předprodej a oznamujeme první detaily k Let It Roll Winter 2022! Zimní edice našeho milovaného festivalu se vrací po roční přestávce, a to jak se starými známými, tak i s několika novinkami.

Tou nejzásadnější informací je (staro)nové místo konání – Let It Roll Winter 2022 se odehraje v PVA EXPO Letňany. Čeká nás návštěva té nejnovější a nejmodernější haly v těchto prostorách, vše s důrazem na co možná nejvyšší komfort vás, návštěvníků. Keramické záchody, místa k sezení, moderní prostorná hala s profesionálním zázemím…a jako vždy především unikátní (nejen) hudební zážitek.

Let It Roll Winter 2022 odhalí další část festivalového příběhu, který mapuje putování robotí civilizace nekonečným vesmírem. Pokračuje tak cesta za hledáním nové planety. A kde že se to tentokrát na této pouti zastavíme? To zatím nemůžeme prozradit. Co vám naopak už teď prozradíme? Že se můžete těšit na zbrusu nový stage design, který bude opět odrážet příběhovou linii. A věřte nám, že to chcete vidět!

Aby toho nebylo málo, máme pro vás i prvního headlinera. Tím nebude nikdo jiný než tajemný mistr synťáků a hlubokých basů Dimension. Na zimním Let It Rollu ho přivítáme po 2 letech a kromě své nadupané show plné tanečních pecek nám také poprvé představí své debutové album “Organ”, které vydal na začátku letošního roku.

Na závěr se ještě sluší dodat, že pozorně sledujeme aktuální vývoj pandemie Covid-19, o kterém vás v případě nutnosti budeme samozřejmě informovat. S ohledem na situaci jsme v případě nutnosti připraveni přesunout akci o několik měsíců. V takovém případě budou vstupenky automaticky přesunuty na nový termín akce, zároveň však bude možné vstupenky refundovat.

Zima se blíží! Tak si ji pojďme užít naplno a společně. Vstupenky na Let It Roll Winter 2022 můžete zakoupit v předprodeji na našem webu!


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

KOUPIT LET IT ROLL MERCHANDISE