Představujeme stage na Let It Roll 2022

Immortalz, do startu festivalu Let It Roll 2022 chybí už jen něco málo přes 3 měsíce a říkali jsme si, že po zveřejnění finálního lineupu by to chtělo prozradit i nějaké další informace. Takže si dnes povíme něco o stagích, na kterých vystoupí vaši oblíbení umělci a na které se v létě můžete těšit!

 

Začneme tradičně od té největší. I v letošním roce na sebe hlavní stage vezme podobu vesmírné lodi, ve které roboti putují vstříc své budoucnosti. Právě na ní se pak představí ta největší jména z lineupu našeho festivalu. Těšte se tedy na MOTHERSHIP! Nutno však dodat, že v nové, dosud nevídané podobě, která mimo jiné souvisí i s vystoupením legendárních Pendulum LIVE. Už se těšíte, až se 5. srpna postavíte pod tohohle výškového giganta? My jo!

 

Druhým velkým pódiem pod širým nebem bude opět náš proslulý TEMPLE, který si na letošním festivalu odbyde svou derniéru. Obří kamenné hlavy, plameny, liány, nic z toho nebude ani letos chybět. Náš chrám ovládne především zvuk současného tanečního drum & bassu, který doplní několik předních jumpupových a neurofunkových DJs.

 

A teď dost možná k té největší novince. Naše třetí největší pódium, v obřím šapitó, pro Let It Roll 2022 kompletně mění svou tvář. Býval to Madhouse, býval to Portal, v posledních několika měsících během příprav festivalu tato stage nespočetněkrát změnila své jméno a vzhled. Nakonec nás však letos čeká premiéra zbrusu nové dekorace, a s ní přichází i nové jméno. Dámy a pánové, představujeme EVE’S SANCTUM! Tahle svatyně se stane útočištěm pro všechny labelové takeovery, v průběhu festivalu se tak na ní postupně představí hvězdy Hospital Records, Critical Music a 1985 Music.

 

I naši tradičně nejtvrdší stage čeká letos drobná změna. Nálada i styl hudby zůstávají, nadvládu nad bývalým územím Shredder vrakoviště však přebírá náš robot-odpadlík, RENEGADE. A bude to právě on, kdo nabídne otevřenou náruč všem milovníkům neurofunku a tvrdšího drum & bassu obecně.

 

Přehlídku (nejen) československých talentů pak během festivalu tradičně nabídne menší stanové pódium, které i letos nese jméno spřáteleného pražského klubu STORM. V časech, kdy nehrají ostatní festivalová pódia, bude tenhle stan vaší hudební oázou.

 

Na závěr se ještě sluší zmínit, že hudba bude také ve vybraných časech znít z legendárního hudebního vozítka Red Bull Saurus, a možná nás čeká ještě jedno překvapení na téhle frontě.

 

Jak jsme slibovali, Let It Roll 2022 se prostě vrací v plné síle! Na jaké pódium se letos nejvíc těšíte?

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE