Představujeme ambassador program pro rok 2022

Let It Roll v roce 2022 začíná psát novou kapitolu, s oslavou 20. výročí existence značky a návratem festivalu do původního formátu co do rozsahu, se pojí hned několik vzrušujících novinek. Jednou z nich je i zbrusu nový ambassadorský program ve spolupráci s vybranými umělci, kteří se stávají “tvářemi” festivalu pro aktuální ročník. Pro rok 2022 jsou těmito umělci populární britské duo KOVEN a ukrajinsko-ruské neurofunkové trio TEDDY KILLERZ.

A co že je ten ambassadorský program? Pojďme si ho představit!

Program je rozdělen na několik částí. Kromě toho, že zmínění umělci letos reprezentují festival, můžeme se těšit ještě na další podstatné věci, které se k ambassadorství vážou. Pro mnohé fanoušky je zlatým hřebem celého festivalu proslulá slavnostní ceremonie k zahájení festivalu, tzv. Opening Show. Právě k ní pak letos KOVEN a TEDDY KILLERZ, ale také RIDO, skládají hudební doprovod. V rámci Opening Show zazní po jedné skladbě od každého z umělců, a podle zákulisních informací nás čeká něco, co tu ještě nebylo.

Dalším podstatným bodem ambassadorského programu je také festivalový merchandise. Ve spolupráci s KOVEN a TEDDY KILLERZ vznikají speciální kousky oblečení s unikátním designem, které symbolizují jejich spojení s letošním festivalem. Ty bude možné zakoupit právě a pouze na festivalu samotném.

A protože se jedná o premiéru celého konceptu, vznikají také videa z příprav tohoto programu s umělci samotnými, které ještě více přiblíží fanouškům informace ze zákulisí nejen programu samotného, ale také tvorby Opening Show a festivalu jako takového.

Britské duo KOVEN patří v posledních pár letech k nejpopulárnějším umělcům žánru nejen v České republice. Jejich silně taneční zvuk, skladby plné snových vokálů a energická živá vystoupení včetně živého zpěvu si získaly srdce tisíců fanoušků po celém světě.

Ukrajinsko-ruský projekt TEDDY KILLERZ je již roky tahounem celého tvrdého subžánru Neurofunk, a kromě drum & bassu se věnují i skládání hudby v jiných žánrech elektronické hudby. Díky svému různorodému zvuku mají na kontě také několik spoluprací se zámořskými umělci a vydavatelstvími.

Český producent RIDO dlouhodobě nastavuje laťku kvalitě tuzemské drum & bassové produkce, jeho umělecké kvality však sahají mnohem dál, za hranici nejen žánru, ale i hudby jako takové. Právě proto je tou nejlepší volbou pro pozici člověka, který celou letošní Opening Show jako její režisér dává hudebně, a z velké části i vizuálně, dohromady.

V následujících dnech se můžete těšit na bližší představení letošních festivalových ambassadorů, a také detailů k jednotlivým zmíněným bodům, na kterých aktuálně pracují. Sledujte proto profily festivalu na sociálních sítích, ať vám nic neunikne. 

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE