Předprodej služeb pro Let It Roll 2019 zahájen!

Předprodej služeb pro Let It Roll 2019 zahájen!

Patříte mezi vyvolené a už vlastníte vstupenku na letní Let It Roll, který se uskuteční 1.8. - 4.8.2019? Možná vám k tomu ale pořád chybí nějaké služby - parkování, camping a nebo gold zóna? Před pár dny jsme spustili prodej všech doplňkových služeb u nás na webu a vy si tak můžete vybrat jak se vám na festivalu bude spát. Jste stará škola a rádi si festival užíváte z klasického independentu? Nebo máte s kámoši počíháno na bell tent v capital campu? Zatím máme všechno, ale služby z první prodejní vlny mizí vždycky rychle.


Hlavním krokem je si uvědomit, v jakém z našich campů chcete být. Máme klasicky dva - INDEPENDENT a CAPITAL. Pokud si nejste jistí tím, jaký camping je pro vás ten správný, u každé verze jsou jednoduché popisky, které vás nasměrují k lepšímu výběru.
Máte-li zájem o independent camp, tedy naši festivalovou klasiku, nemusíte dokupovat žádnou dodatkovou službu, pouze v případě, že chcete přijet karavanem nebo pokud chcete stanovat přímo u vašeho auta.
Pokud ale máte zájem o místo v capital campu, další doplňkovou službu potřebujete. Na výběr máte z obyčejného spotu pro váš stan a spotu pro pět stanů v případě, že vás jede víc. Dále se můžete rozhodovat mezi tent innem a bell tentem. Že neznáte rozdíl? Tent Inn je klasický stan, který pro vás kompletně připravíme. Bell tent je ovšem teepee pro pět osob, kde na vás bude čekat pět pohodlných nafukovacích matrací. Nechybí ani polštáře, bavlněné přikrývky, stoly a sedací vaky.

Kromě pohodlného spaní nabízíme ještě již zmíněný parking a gold zónu. Ta sice nespadá pod služby spojené s campingem, ale za zmínku určitě stojí. S ní totiž získáte přístup na Platinum Terrace odkud budete mít dechberoucí výhled na hlavní stage a taky budete mít možnost využít Platinum Day Bar. Tam na vás čeká neomezená konzumace jak alkoholických, tak nealkoholických nápojů a jídla.

Nezapomeňte, že všechny doplňkové služby jsou platné pouze s festivalovou vstupenkou.


SLUŽBY ZAKOUPÍTE V SEKCI VSTUPENKY