Předprodej na THE RENEGADE FESTIVAL je spuštěn!

Předprodej na THE RENEGADE FESTIVAL je spuštěn!

 

Jsme neskutečně rádi, že se na konci července společně můžeme potkat na novém The Renegade Festivalu. Do něj vkládáme stejné množství sil a lásky jako při přípravách letní edice festivalu, na kterou jste všichni zvyklí a i přesto, že se The Renegade Festival svou velikostí Let It Rollu nevyrovná, o nic dalšího nepřijdete. I na premiéře konceptu pod záštitou největšího drum & bassového festivalu si společně užijeme nezapomenutelnou atmosféru, skvělý drum & bass a spojení Let It Roll rodiny. Právě teď na The Renegade Festival spouštíme předprodej a zveřejňujeme i první fázi nabitého line upu. S kým se uvidíme v plážové lokaci v Mlékojedech?

Už za pár týdnů proběhne první The Renegade Festival, nový koncept pod záštitou Let It Roll festivalu! Přelomový víkend mezi červencem a srpnem, konkrétně 31. 7. - 1. 8,  se plážový areál nedaleko Neratovic promění v centrum drum & bassu a společně si tak užijeme hudbu, kterou nadevše milujeme. Nebude chybět ani jedinečný stage design, produkce letního festivalu, na který jsme zvyklí a našlapaný line up se zahraničními hvězdami doplněný o to nejlepší z lokální scény.

Přichystaný pro vás máme skvělý line up, který se během současných okolností snažíme usilovně vyjednat tak, aby udělal radost vám i umělcům a vše proběhlo v největším bezpečí. První fáze line upu je právě teď venku a s ní i první dvě zahraniční jména, na která se prozatím můžete těšit. Těmi je britské producentské duo Koven a německá legenda neurofunku Phace. Ty na The Renegade Festivalu doplní velké množství kvalitního českého supportu, které spolu s nimi svými sety dotvoří parádní mejdan.

The Renegade Festival se uskuteční v oblíbené festivalové lokaci Beach Parku v Mlékojedech. Kromě písečné pláže, vody ke koupání a atraktivní přírodní lokality se můžete těšit na následující:

  • Prodej limitovaného množství vstupenek odstartoval ZDE
  • K zakoupení je 1000 festivalových vstupenek na celý víkend, jednodenní vstupenky k dispozici nejsou a nebudou.
  • Spolu s festivalovými vstupenkami si můžete koupit i ubytování. Na výběr máte z klasického kempu nebo bell tentů pro 5 osob.
  • Pro návštěvníky, kteří dorazí autem, bude na místě v prodeji parking.
  • The Renegade Festival je DVOUDENNÍ a oba dny na vás čeká line up ze zahraničí
  • Těšit se můžete na venkovní stage s největšími hvězdami a vnitřní stage, o kterou se postará lokální support
  • Budete mít šanci koupit si i originální festivalový merchandise
  • Během denních hodin vás kromě pláže a plavání budou čekat denní aktivity, dobré jídlo a svěží drinky na barech

Těšíme se na vás!


VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST


Lineup phase 1