Předprodej na THE RENEGADE FESTIVAL je spuštěn!

Jsme neskutečně rádi, že se na konci července společně můžeme potkat na novém The Renegade Festivalu. Do něj vkládáme stejné množství sil a lásky jako při přípravách letní edice festivalu, na kterou jste všichni zvyklí a i přesto, že se The Renegade Festival svou velikostí Let It Rollu nevyrovná, o nic dalšího nepřijdete. I na premiéře konceptu pod záštitou největšího drum & bassového festivalu si společně užijeme nezapomenutelnou atmosféru, skvělý drum & bass a spojení Let It Roll rodiny. Právě teď na The Renegade Festival spouštíme předprodej a zveřejňujeme i první fázi nabitého line upu. S kým se uvidíme v plážové lokaci v Mlékojedech?

Už za pár týdnů proběhne první The Renegade Festival, nový koncept pod záštitou Let It Roll festivalu! Přelomový víkend mezi červencem a srpnem, konkrétně 31. 7. – 1. 8,  se plážový areál nedaleko Neratovic promění v centrum drum & bassu a společně si tak užijeme hudbu, kterou nadevše milujeme. Nebude chybět ani jedinečný stage design, produkce letního festivalu, na který jsme zvyklí a našlapaný line up se zahraničními hvězdami doplněný o to nejlepší z lokální scény.

Přichystaný pro vás máme skvělý line up, který se během současných okolností snažíme usilovně vyjednat tak, aby udělal radost vám i umělcům a vše proběhlo v největším bezpečí. První fáze line upu je právě teď venku a s ní i první dvě zahraniční jména, na která se prozatím můžete těšit. Těmi je britské producentské duo Koven a německá legenda neurofunku Phace. Ty na The Renegade Festivalu doplní velké množství kvalitního českého supportu, které spolu s nimi svými sety dotvoří parádní mejdan.

The Renegade Festival se uskuteční v oblíbené festivalové lokaci Beach Parku v Mlékojedech. Kromě písečné pláže, vody ke koupání a atraktivní přírodní lokality se můžete těšit na následující:

  • Prodej limitovaného množství vstupenek odstartoval ZDE
  • K zakoupení je 1000 festivalových vstupenek na celý víkend, jednodenní vstupenky k dispozici nejsou a nebudou.
  • Spolu s festivalovými vstupenkami si můžete koupit i ubytování. Na výběr máte z klasického kempu nebo bell tentů pro 5 osob.
  • Pro návštěvníky, kteří dorazí autem, bude na místě v prodeji parking.
  • The Renegade Festival je DVOUDENNÍ a oba dny na vás čeká line up ze zahraničí
  • Těšit se můžete na venkovní stage s největšími hvězdami a vnitřní stage, o kterou se postará lokální support
  • Budete mít šanci koupit si i originální festivalový merchandise
  • Během denních hodin vás kromě pláže a plavání budou čekat denní aktivity, dobré jídlo a svěží drinky na barech

Těšíme se na vás!


VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST


Lineup phase 1