Praktické informace k The Renegade Festivalu

Praktické informace k The Renegade Festivalu

Hledáte praktické informace k The Renegade Festival? Přečtěte si náš kompletní přehled, který zahrnuje informace o dopravě, vstupenkách, meet & greet nebo třeba merchandise. Nesmí chybět ani časové harmonogramy vystupujících umělců, detailní mapu festivalu a mnoho dalších užitečných informací. Praktické informace budeme průběžně aktualizovat.

 

MÍSTO KONÁNÍ

The Renegade Festival se koná od 31. 7. do 1. 8. v oblíbené plážové lokaci Beach Park Mlékojedy. Ta se nachází nedaleko Neratovic přibližně 60 minut za Prahou. Více informací o místě konání si můžete přečíst na TOMTO ODKAZE

 

MAPA FESTIVALU

Nevíte jak se na festival dostat? Připravili jsme pro vás veškeré informace o dopravě.

KYVADLOVÁ DOPRAVA:

Pro zjednodušení vaší cesty jsme připravili možnost shuttle busů, které budou vyrážet z Prahy (z ulice Wilsonova) a pak zpět do Prahy (do ulice Lazarská). Jízdenky na tuto službu jsou v prodeji ZDE.

Z Prahy:

PÁ: 12:00, 14:00, 15:00
SO: 12:00, 14:00, 15:30

Do Prahy:

SO: 2:30, 5:00
NE:  2:30, 5:00, 12:00, 15:00

TAXI:

Na místě nezřizujeme žádnou taxi dopravu.

PARKOVÁNÍ:

Pro parkování je možné využít parkoviště nedaleko areálu. Počet parkovacích míst je omezen a místo na parkovišti bude možné zakoupit již brzy na našich webových stránkách. Parkoviště slouží pouze pro držitele platné vstupenky na parkoviště. Při vjezdu dostane každé auto s oprávněním parkovací kartu a může tam parkovat po celou dobu konání festivalu. Na parkovišti není dovoleno stavět stan či jiné přístřeší. Jakékoliv jiné parkování v okolí vzhledem k zákazu stání nedoporučujeme.

Parkování je v prodeji ZDE.

 

DŮLEŽITÉ OTEVÍRACÍ ČASY

Festival začíná v pátek 31. 7. a brány hudebního areálu i kempu se otevírají ve 13:00. V neděli je nutné areál opustit do 15:00. 

 

PÁTEK 13:00 - 05:00

Main stage: 14:00 - 22:00 / 02:00 (silent disco)
Indoor stage: 22:00 - 05:00 

 

SOBOTA 9:00 - 05:00

Main stage: 14:00 - 22:00 / 02:00 (silent disco)
Indoor stage: 22:00 - 05:00 

 

NEDĚLE 9:00 - 15:00

 

VSTUPENKY

The Renegade Festival je vyprodán a z kapacitních důvodů nebudou další vstupenky v prodeji. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu, výjimkou jsou telefony s prasklým nebo jinak poškozeným displejem - v takovém případě je nutné vstupenku předem vytisknout. 

Změna jména na místě není možná. Jméno na vstupence lze změnit online do 29.7. 12:00. V těchto případech prosíme kontakujte přímo GoOut na info@goout.cz kteří změnu jména vyřídí za poplatek 150 Kč. 

 

UBYTOVÁNÍ | KEMP
Vstupenky do kempu jsou vyprodány z kapacitních důvodů nebudou další vstupenky v prodeji. Pokud chcete kempovat v blízkosti areálu, ale nestihli jste si koupit svou vstupenku, připravili jsme pro vás tipy na kempy a hostely/hotely v blízkém okolí.

Kempy v okolí:
http://www.campmelnik.cz/kontakt/

https://www.dokempu.cz/krenek/autokemp-kacer-148


Hotely v okolí:
https://u-cisare.hotel.cz 

https://bailando-studio.hotel.cz

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

Na festival doporučujeme přijet brzy abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z našeho merchandise na stánku.

ZTP/P: Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

 

LOCKER BOXY

V areálu bude pro návštěvníky rozmístěno omezené množství Lockerboxů. Uzamykatelné skříňky budou k pronájmu za 150 Kč / festival, 100 Kč / sobota (+100 Kč vratná záloha za klíč). Zde si budete moci zapůjčit i powerbanky. Cena zápůjčky je 60 Kč + 340 Kč vratná záloha. 

 

PLATBY V AREÁLU

The Renegade Festival NENÍ cashless. V areálu se bude dát platit hotově či pomocí platebních karet a budou přijímány platby v CZK i EUR. Při platbě v EUR bude výdavek vrácen v českých korunách dle kurzu, vypsaného na baru nebo vstupu.

 

ČASOVÝ LINE UP

 

 

MEET & GREET

Na The Renegade Festivalu nebude z bezpečnostních důvodů tradiční Meet & Greet s umělci. 

 

OBČERSTVENÍ

V areálu bude dostatek bohatě vybavených barů s alko a nealko drinky. Za vstupní branou do festivalu bude k dispozici rozsáhlá Food Zóna s mnoha stánky s jídlem. V kempu možnost občerstvení nebude.

 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme zálohované 0,5l a 0,3l kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

 

TOALETY & SPRCHY

V areálu i mimo něj budou umístění mobilní toalety, které jsou doplňkem stávajících keramických toalet. Na místě festivalu se nachází i omezené množství sprch.

 

BANKOMAT

V areálu festivalu nebude bankomat. Ten nejbližší se nachází cca 10 minut od areálu. Na hlavním baru budou přijímány platební karty.

 

FESTIVALOVÝ MERCHANDISE

Pro The Renegade Festival jsme vytvořili nový merchandise, který bude spuštěn přímo na festivalu. Vše seženete v prodejním stánku merchandise, kde se můžete vybavit novým stylovým přírůstkem do svého šatníku. Další oblečení se dá koupit online v eshopu www.shop.letitroll.cz 

 

DOPROVODNÉ AKTIVITY

Na místě bude k dispozici půjčení volejbalového míče a sítě, paddleboardy a šlapadla.

 

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

 

OZVUČENÍ

The Renegade Festival bude ozvučen profesionálním audio systémem. Našim návštěvníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

 

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

 

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

V celém areálu, včetně stanového městečka a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně. Z důvodu zvýšeného rizika vzniku požárů prosíme i o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků. Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek a respektovali přírodu.

Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně jakéhokoliv druhu. Do kempů je možné vnášet vlastní pití, ale musí být v plastu. Je zakázáno do kempu i do hudebního areálu vnášet skleněné láhve. U vstupu bude prováděna bezpečnostní prohlídka. Je důležitá pro bezpečí nás všech, a proto děkujeme za její respektování. Psi mají do areálu a kempu vstup zakázán.

Od 22:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim. Po celou dobu je zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.

Do kempu je zakázáno vnášet vlastní reproduktory a agregáty. Dále je zakázáno vnášet jakékoliv nářadí a cokoli na stavbu přístřešků, plachet a nezajištěných konstrukcí. V areálu festivalu a kempech platí zákaz grilování.

Případná nepřízeň počasí: Letošní ročník se uskuteční v místě, kde bude z větší části písek. Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou „festivalovou“ obuv. V praxi je vhodné si vzít kromě sportovní obuvi a letních „žabek“, také holínky a pláštěnku, jelikož počasí neporučíme. Obě naše stage jsou z části kryté.

Pokud by došlo k silné bouřce nebo vichřici, hudební produkce bude přerušena a všichni návštěvníci budou vyzváni k opuštění areálu, dokud se situace nezlepší. Prosíme o respektování tohoto opatření, které je nutné k vyhnutí se možnému nebezpečí.

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím, ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

 

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek na The Renegade Festivalu!