Oznamujeme první fázi lineupu na Let It Roll 2022

Venku je sice podzim, padá listí, sluníčka je poskrovnu a občas zaprší, my už však netrpělivě vyhlížíme nadcházející léto. To se každým dalším dnem blíží a čekání se nám krátí. Immortalz, přinášíme první fázi lineupu pro Let It Roll 2022, ať víte, na co se společně můžeme těšit!

K již oznámeným hlavním hvězdám festivalu v podobě živého vystoupení skupiny Pendulum LIVE a králům emotivních melodií i populárních zpívánek Hybrid Minds tak přibývají další hvězdná jména Drum & Bassové galaxie a staří známí se potkávají s nastupující mladou generací.

V tradičních sólových DJ setech se nám představí 3 nejskloňovanější producenti současného tanečního zvuku žánru, Dimension, Sub Focus a Wilkinson. Dimension teprve před pár měsíci vydal své dlouho očekávané debutové album plné hitů, Wilkinson momentálně dokončuje své v pořadí třetí sólové album “Cognition” a ku příležitosti jeho vydání slibuje i zbrusu novou show. A Sub Focus? Zatím ticho po pěšině, ale jak ho známe, má určitě v rukávu nejedno eso, které opět ovládne celou festivalovou sezónu.

Chladnými nás určitě nenechá ani vystoupení 1991, který minulý týden do světa vypustil “Odyssey”, první singl ze svého debutového alba. Hitovkami ve svých setech šetřit nebudou ani jedna z technicky nejnadanějších DJek Harriet Jaxxon nebo autor hudební doprovodu k Opening show pro Let It Roll Winter 2020, Kove. Let It Roll 2022 navštíví také početná sestava producentů pocházejících z Ukrajiny či Ruska – ChaseR, Enei, Gydra, Mizo a Nais. Kromě původu je spojuje i slabost pro temnější a agresivnější zvuk, při jejich vystoupeních se určitě pěkně zapotíme.

Slyšíte to vzdálené dunění? Dub Elements, Emperor, Fade Black a Particle si už chystají arzenál hutných basových linek, které rozvlní i zemi, na které budeme v srpnu společně stát. Pořádnou dávku temné basy naservírují určitě i Halogenix a Monrroe, v jejich případě však rozhodně nebudou chybět ani melancholičtější zvukové polohy. Na Let It Roll se vrací i jedna z legendárních postav žánru, britský producent John B. Svou premiéru na festivalu si pak odbude čím dál populárnější britské jump-upové duo Phibes.

Přidejte se k nám na naší intergalaktické pouti a zkraťte si čekání na odlet tím, že se důvěrně seznámíte s posádkou v tomto Spotify playlistu. Odpočet už začal, jste připraveni na zážeh? Palubní lístky jsou k dispozici v předprodeji zde.

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE