Oznamujeme kompletní lineup na SAVE THE RAVE!

Immortalz! Přípravy vrcholí, ladíme možné i nemožné a hlavně už se nemůžeme dočkat, až se konečně zase setkáme na milovickém letišti. S tím, jak odpočítáváme poslední dny do vrcholu drum & bassového léta, už nyní známe kompletní tým jmen, které se společně s námi chopí výzvy zachránit RAVE. K již oznámeným jménům v rámci první fáze tak přibývají další hvězdy z galaxie, kam se společně každé léto vydáváme. Pojďme si je tedy představit!

 

 

Při pohledu na plakát se tradičně nedají přehlédnout především jména nahoře. A že Belgie nezaostává v rámci drum & bassového exportu za svými sousedy z Holandska, nás přijede přesvědčit Netsky. Ten se po několikaleté odmlce vrátil do hledáčku žánrových fanoušků loni s vydáním v pořadí již čtvrtého alba na Hospital Records s názvem Second Nature, na kterém kromě vlastních věcí představil spolupráce se jmény jako Hybrid Minds, Montell2099 nebo Sub Focus.

Lahůdkou pak dozajista bude první oficiální společné vystoupení pravé schnitzelpower – rakouských Camo & Krooked b2b Mefjus, které jsme už minulý týden prozradili. No uznejte sami, tohle překvapení jsme si přece nemohli nechat pro sebe. Kluci mají za sebou už několik povedených spoluprací jako Mandala, Kallisto, Sidewinder, No Tomorrow či zanedlouho vycházející remix World Of Hurt pro Sub Focuse. Na jejich set se můžete naladit i aktuálním streamem z ledovce pro UKF on Air, ve kterém nabídli průřez vlastní bohatou tvorbou.

Dalším duem do party jsou nemrtví kočičáci Zombie Cats, kteří mají čerstvě na kontě loňské album MUTATION a svou tvůrčí všestrannost dokazují nedávnými releasy na labelech jako Dispatch, Eatbrain nebo Liquicity. Službu na mikrofonu pak ani letos nevynechá oblíbený MC Fava, který aktuálně spolupracoval na tracku Day To Day s Indivision. Na holičkách nás pak nenechali ani čeští a slovenští producenti. Královský čtyřlístek A-Cray, Forbidden Society, Madface a Rido doplní Drop Database, Excentric, Holotrope, Magenta, Malcuth & Facutum, Meph, Moongose, No Money, Notequal, Nuex, Öwlie, Qo, Ripple, Simple Souls, Slwdwn, The Prophecy, Thez, Tom Small a také celá řada předních českých i slovenských DJs.

Program festivalu bude probíhat v pátek 6. a v sobotu 7. srpna na celkem 3 stagích. Největší stagí bude letos magický open airový Temple, který si jistě pamatujete z Let It Roll 2019 či Let It Roll Winter 2020. Chybět nebude ani tradiční Portal stage v šapitó a posledním do trojice bude také proslulý Let It Roll Bus.

Kempy, parkoviště a pokladny se otevřou v pátek ve 12:00 a jejich provoz bude ukončen v neděli 8. srpna ve 14:00. Hudební areál se nám všem otevře v pátek v 15:00 a program bude trvat až do sobotního rána v 6:00. V sobotu pak začneme s programem v hudebním areálu už ve 12:00 a končit budeme opět v neděli ráno v 6:00.

Temple bude v provozu v pátek v čase 18:00 až 4:00, Portal od 15:00 do 6:00 a bus od 14:00 do 20:00. V sobotu se na Temple bude hrát od 16:00 do 4:00, Portal začne ve 12:00 a skončí opět v 6:00 a bus stejně jako v pátek od 14:00 do 20:00.

Nezapomeňte, že kapacita festivalu je limitována v souladu s aktuálně platnými opatřeními. Jinými slovy je v prodeji už jen několik vstupenek, které navíc rychle mizí, tak si ulovte tu svou, dokud jsou ještě k dispozici. Už se na vás moc těšíme a věříme, že i letošní ročník bude další nezapomenutelnou kapitolou v historii festivalu Let It Roll!

 


KOUPIT VSTUPENKY NA SAVE THE RAVE

FACEBOOK UDÁLOST SAVE THE RAVE