Těšíte se na opening show Let It Roll Winter 2020? Hudbu k ní tentokrát skládá Kove!

Těšíte se na opening show Let It Roll Winter 2020? Hudbu k ní tentokrát skládá Kove!

Ano, ani na Let It Roll Winter 2020 nebude chybět výpravná opening show! Ta nás přenese na novou neznámou planetu až k tajemnému chrámu. Tam snad nalezneme odpovědi na všechny otázky, které v nás zůstaly po předchozím putování napříč vesmírem.


Tradiční součást programu festivalu, podivný zasvěcovací rituál prastaré civilizace na naší Temple stage, se odehraje pod taktovkou skvělého britského producenta Kove. Nás všechny tak čeká nová kapitola festivalového příběhu. V něm budeme sledovat další zastávku robotů na cestě k nalezení nového domova pro ty, kteří přežili válku i náročnou cestu ze zdevastované domovské planety. Na ní je doprovází záhadná Eve.

Kove nás zásobuje skvělou hudbou už od roku 2012, kdy ho objevil label Viper Recordings. Během následujících let vydával například na labelu MTA (patřící Chase & Status), ProgRAM, UKF a především Drum&BassArena. Na kontě má také několik remixů pro hvězdy různých hudebních žánrů jako Emeli Sandé, John Newman, Rag’n'Bone Man, The Kooks či Zeds Dead. Mistrně se v rámci své tvorby pohybuje napříč různými subžánry i žánry. 

Tak co, taky se už nemůžete dočkat? My hoříme zvědavostí!


KOUPIT VSTUPENKU

FACEBOOK EVENT


Let It Roll Winter 2020 lineup