Opening Show zimního Let It Rollu vás vynese na oběžnou dráhu!

Opening Show zimního Let It Rollu vás vynese na oběžnou dráhu!

Máte už vstupenky na zimní Let It Roll? Jste prozíraví. Ještě ne? Za dvě minuty budete! V pátek večer, kdy se brány festivalu otevřou dokořán, totiž zahájíme pestrobarevnou jízdu naprosto jedinečnou audiovizuální show. V rámci Let It Roll Winter to bude vůbec poprvé a my nebudeme troškařit - čeká vás zcela unikátní projekce na rekordně velké LED obrazovce.

Myslíme to vážně: plocha téměř čtvrt kilometru čtverečního vás vtáhne do příběhu časoprostorového Portálu, i kdybyste nechtěli. Během show dojde k první aktivaci jeho supersonických okruhů a z mlhoviny vystoupí nová a zásadní postava festivalového příběhu. Můžete být v první řadě, nebo postávat opatrně vzadu, na tuhle věc ale jen tak nezapomenete!

O hudební část ceremonie, jejíž ambice není o nic menší, než rozpálit vaše ušní bubínky do běla, se postará zkušený hudební inženýr Abis, při rozšiřování vašich zornic mu bude asistovat německý hudební mág Current Value.

Tak přijďte včas, na nikoho nečekáme!Vstupenky na zimní Let It Roll jsou z 85% vyprodány. Pokud ještě nemáte lístky, tak neváhejte -> VSTUPENKY