Nová limitovaná kolekce merchandise

Milujeme drum & bass a je to znát na všem, co děláme. Let It Roll se na hudební scéně pohybuje už 18 let a věříme, že minimálně dalších 18 let bude. Většina z nás pamatuje deštivý Oplatil nebo rekordní teploty v roce 2018. Společně jsme se ale nezastavili a Let It Roll se i díky vám každým rokem zlepšoval až do podoby, ve které ho známe dnes.

Vytvořili jsme pro vás novou limitovanou kolekci merchandise jako alespoň malou náplast za přesunutí letního festivalu na léto 2021 a jako možnost podpory festivalu, který milujete stejně jako my.

Právě vy, naši fanoušci, jste hlavní energií festivalu a spolu s námi tvoříte Let It Roll. 

Pro limitovanou kolekci jsme se rozhodli jít minimalistickou cestou. Místo velkých tisků a propracovaných motivů jsme se rozhodli pro úderný claim spojující všechny Immortalz. Koupí unisexového trička I AM LET IT ROLL podpoříte festival, pomůžete nám pokrýt již vynaložené náklady na letošní přesunutý ročník a právě díky vám se bude moct Let It Roll 2021 uskutečnit v takové velikosti, na jakou jsme všichni zvyklí. Tričko jsme za vás vyzkoušeli a nosit ho můžete jako regular fit, oversized a dokonce jako šaty. Díky jednoduchým barvám si ho pak můžete upravit dle vašich představ – můžete ho rozstříhat jako crop top, tank top, zamotat ho do uzlu a nebo ho dokonce batikovat. Vašich výtvorů a outfitů už se nemůžeme dočkat, tak je nezapomeňte nahrávat na sociální sítě pod hashtagem #IAMLETITROLL.

Ještě jednou všem děkujeme za podporu a už se těšíme, až se sejdeme na milovickém letišti v roce 2021 a společně (v limitovaném merchi) oslavíme lásku k drum & bassu.

NOVÝ ESHOP