Nová kolekce Let It Roll merche je tady!

It’s beginning to look a lot like Christmas a vy víte, že my drum & bassové Vánoce slavíme moc rádi. Pro letošní prosinec jsme si pro vás připravili hned několik novinek a dobrých zpráv, mezi které se řadí i zbrusu nová kolekce merchandise! Prozkoumejte ji s námi nyní. 

 

Původním plánem pro novou kolekci Let It Roll merchandise bylo vytvořit ultimátní kolekci spojenou s Let It Roll Winter 2021. Od spojení s akcí jsme nakonec ale upustili a připravili jsme pro vás zimní kolekci, která hraje různými barvami a obsahuje nejrůznější kousky sortimentu. Jste zvědaví? 

Kolekce merchandise půjde do prodeje už tuhle středu, 3.12. ve 12:00, pokud si ji tedy nechcete nechat ujít, doporučujeme si nastavit budíky a upozornění, máte se totiž na co těšit. Naše láska k robotům a festivalu už není jen černobílá a naše trička taky ne – kromě neutrálních barev se můžete těšit dokonce na růžovou a mintovou! Trička klasicky doplní i mikiny a možná i něco víc. Uhádnete, co to bude? Stylové Let It Roll oblečení pak dále doplní i velké množství doplňků, aby si u nás vybral úplně každý. Konkrétní položky si pro vás necháme jako překvapení, můžete se ale těšit na kompletní výbavu na zimu 🙂 

Pokud hledáte dárky na Vánoce, našli jste to správné místo. Oblečení, doplňky, balíčky a dokonce i dárkové karty na vás budou 3.12. čekat na našem eshopu, kde si vybere opravdu každý. Objednávky odesíláme denně a při objednání po České republice do 14.12. by navíc měly přijít do Vánoc. 

 

Tak šťastné, veselé a drum & bassové!