Byli jsme nominováni v D&BArena Awards 2018 a European Festival Awards 2018!

Byli jsme nominováni v D&BArena Awards 2018 a European Festival Awards 2018!

S radostí oznamujeme, že se festival Let It Roll i v letošním roce dostal do druhého kola hlasování v anketě Drum & Bass Arena Awards 2018 a zařadil se tak mezi nejlepších 10 drum & bassových festivalů světa. Aby toho nebylo málo, byli jsme nominováni také v anketě European Festival Awards 2018. Tímto bychom rádi poděkovali všem fanouškům, kteří pro nás hlasovali a zároveň budeme vděční za každý další hlas. Pojďme společně dát světu najevo, že ten nejlepší drum & bassový festival světa se koná u nás, v České republice!

Díky Vaší neustálé přízni jsme se letos opět posunuli dál a mohli jsme nabídnout nejodvážnější stage design v historii našeho festivalu ve zbrusu novém areálu, kde během 3 dní vystoupilo přes 330 umělců z celého světa. Momentálně pracujeme na ročníku 2019, kde plánujeme představit mnohé změny v čele s vylepšením komfortu pro naše návštěvníky. Opět se pak můžete těšit na ta největší jména, která současná drum & bassová scéna nabízí.

A protože do léta je ještě daleko, nezapomeňte, že 22. a 23. února 2019 proběhne historický první dvoudenní festival Let It Roll Winter přímo v centru Prahy - Malé sportovní hale -> VSTUPENKY ZDE


Drum & Bass Arena Awards 2018European Festival Awards 2018