Bus Parties: zběsilé jízdy každý den!

Bus Parties: zběsilé jízdy každý den!

Ken Kesey kdysi napsal: „Buď jsi v autobuse, anebo nejsi v autobuse.“ Pro nadcházející letní Let It Roll to platí tuplem - na každý festivalový den jsme pro vás opět připravili naprosto vychytaný jízdní řád našlapaných party busů. Odkud kam pojedeme? To už záleží na vaší fantazii, důležité je hlavně to, kdo bude za volantem. Nečekejte nijak opatrné řidiče, na jízdu s těmi našimi hned tak nezapomenete! Na plyn totiž budou šlapat jména jako Teddy Killerz s Gydrou, Zombie Cats s AbisHybrid Minds, dvojka Killbox, The Prototypes, Rene LaVice TC, nebo Koven a Muzzy!

Vstupenky jsou v prodeji a my důrazně upozorňujeme, že kdo dřív přijde, ten dřív jede!


ZAKUP SI VSTUPENKY NA BUSPARTIES

FACEBOOK EVENT


Ztráty a nálezy Let It Roll On Tour Ostrava

Ztráty a nálezy Let It Roll On Tour Ostrava

Ztratili jste během Let It Roll On Tour v Ostravě svoje věci? Podívejte se na fotky nalezených věcí a v případě, že poznáte svou věc, kontaktujte Trojhalí Karolina prosím na emailu recepce@trojhali.cz či na telefonním čísle +420 725 360 218. Do předmětu uveďte “Ztráty a nálezy” a do textu emailu věc, o kterou se jedná a její co nejdetailnější popis.

Věci si po předchozí domluvě můžete vyzvednout v Trojhalí Karolina v Ostravě na recepci na adrese TROJHALÍ KAROLINA, ul. K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava.


Peněženky:
Jakub Krus
Jakub Gavend
Patrik Plaček
Kamil Mlynář
Vít Pořický
Daniel Ptáčník

Průkazy:
Jakub Wehsner - OP
Kateřina Moravcová - Kartička pojišťovny
Roman Náprava - OP


Oficiální merchandise v prodeji na Let It Roll On Tour v Ostravě!

Oficiální merchandise v prodeji na Let It Roll On Tour v Ostravě!

Už v sobotu se Trojhalí Karolína promění v dimenzi plnou drum and bassu. Pro všechny milovníky a fanoušky tohoto žánru jsme na Let It Roll On Tour přichystali stánek s Let It Roll merchandisem. Vy se tak můžete těšit Let It Roll sluneční brýle, mikiny, trička, náramky, snapbacky a další doplňky.

Merchandise stánek najdete hned v průchodu ke stagi, přesně ji mezi šatnou a Meet & Greet. Ulovte si svoje žhavé kousky v den akce, nebo na Let It Roll On Tour přijděte připraveni.


Oficiální merchandise totiž můžete zakoupit i na eshopu:


Odhalujeme 3. fázi line upu na letní Let It Roll!

Odhalujeme 3. fázi line upu na letní Let It Roll!

Camo & Krooked, Sub Focus, Wilkinson, Dimension, DJ Marky, Flava D, Lenzman, Matrix & Futurebound, Kyrist, London Elektricity a mnozí další přední světoví umělci vystoupí na největším drum & bass festivalu na planetě!

A je to tady. Poslední odpočet. Zbývají pouze čtyři měsíce, než Let It Roll rozbalí svou kultovní sci-fi stage na vojenském letišti v Milovicích a zde je 50 dalších důvodů, proč u toho nesmíte chybět.

1. - 3. srpna 2019: Na letišti v Milovicích se sejde celkem přes 300 djs a zde vám představujeme posledních 50 rekrutů. K headlinerům Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia a Pendulum se připojí Camo & Krooked, Dimension a hudební žebříčky rozbíjející težké váhy Sub Focus a Wilkinson, kteří zahrají jeden ze svých legendárních neobvyklých back-to-back setů!

Dále se k našemu zlatému 170BPMkovému line upu připojí umělci ze všech možných subžánrů drum & bassu. Vystoupí jména jako:

A-Cray, Audio, BMotion, Breakage, B-Complex, Cause4Concern, Counterstrike, Delta Heavy, Dirtyphonics, DJ Marky, Drumsound & Bassline Smith, Eatbrain League X Jade b2b Teddy Killerz b2b Fourward feat. MC Coppa, Ed Rush, Edlan, Emperor, Etherwood, Flava D, Gerra & Stone, Hallucinator, Hazard, Changing Faces, Icicle, Kanine, Keeno, Killbox, Kove, Kyrist, Lenzman, Londýn Elektricity, LSB, Madface, Matrix a Futurebound , Mizo, Monty, Nymfo, Phace a Misanthrop, Problem Central, Rido, Riya, S.P.Y, Signal, Skeptical, Spectrasoul, State of Mind, Technimatic, Outside Agency, Turno, Unglued, Urbandawn a Whiney.

To jsou přesně ty momenty, když ohlásení třetí fáze line upu vypadá, jako představení kompletního line upu akce vůbec. Letos je to bezpochyby největší a nejrozmanitější line up v celé historii Let It Rollu. Od těch nejlahodnějších liquidů až po ty ďábelsky temné a experimentální typy dark drum & bassu, od vzrušujících nových objevů až po certifikované legendy a průkopníky tohoto stylu a všechny možné odstíny a příchutě zlomených beatů, to všechno spojuje Let It Roll 2019 pod širou oblohou a salutuje tak celému hudebnímu žánru.

Let It Roll 2019 je také mocným hřištěm pro vaše smysly. Proslulý svým komiksovým příběhem doplněným o unikátní opening show, který dává do kontrastu roboty proti lidem a dechberoucí stage designy, jsou rok od roku epičtější. A tento rok nebude výjimkou. S novými tématy na každé stagi a prostoru k paření, počínaje velkolepou XXXL Mothership stagí až po živou, zelenou Eve's Garden, přes vnější planetární prostory, jako je The Temple stage a intergalaktická scénická Shredder stage, je produkce na Let It Roll 2019 stejně našlapaná a mocná jako line up samotný.

Odpočítávání téměř skončilo. Hodiny tikají. Let It Roll 2019 je vzdálen necelé čtyři měsíce… A místa na naší lodi je pro vás pro všechny dost. Jste připraveni ke vzletu?


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Let It Roll Winter 2019: Opening Show

Let It Roll Winter 2019: Opening Show

Let It Roll rodino! Máme pro vás horkou novinku. Pojďte se s námi vrátit zpět do příběhu zimního Let It Rollu!Let It Roll 2019 je již za dveřmi, nenechejte si ujít pokračování příběhu!

VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

 

Akční vstupenky na letní Let It Roll nově v prodeji v pražském Stormu!

Akční vstupenky na letní Let It Roll nově v prodeji v pražském Stormu!

Vyrážíte do pražského klubu Storm každý víkend nebo to bude tento víkend poprvé? Máme pro Vás skvělou zprávu. Od teď můžete pořídit vstupenky na letní Let It Roll na venkovní pokladně pražského klubu Storm za jedinečnou cenu 1400 Kč, sleva - 800 Kč.
Děkujeme za přízeň a podporu, kterou Let It Rollu a klubu Storm projevujete.

Než vyrazíte do klubu pro lístky, ověřte si, že máme otevřeno. PROGRAM KLUBU

Vstupenky zakoupené v klubu Storm jsou na jméno a není možné je refundovat.Pokud nemáte cestu do Prahy, tak nevadí. Na našich webových stránkách jsou vstupenky stále v prodeji. VSTUPENKY

Za účast na Let It Rollu dostanou návštěvníci zaplaceno!

Za účast na Let It Rollu dostanou návštěvníci zaplaceno!

Pořadatelé festivalu Let It Roll mají skvělé zprávy! Po dlouhém jednání s ministrem kultury oznamují, že dnešním dnem v České Republice nabývá platnosti nový státní svátek. Ten se pojí s každoročním konáním festivalu Let It Roll, který již tradičně spadá na první srpnový týden.

Hlavním důvodem jednání o novém státním svátku byl fakt, že v období konání festivalu stovky zaměstnanců firem na českém trhu čerpali dovolenou nebo se v práci zkrátka neukázali. To  zapříčinilo, že ve firmách v daném období chyběli zaměstnanci a nejenom, že se zpomalovala výroba, ale zpomalil se také prodej a zmenšila se výše tržeb v obchodech. Když na ministerstvu kultury na konci minulého roku přijali petici od návštěvníků festivalu s více než 9000 podpisy, nestačili se divit. Velkoryse ovšem začali situaci projednávat, spojili se s námi a spolu jsme pro fanoušky Let It Roll festivalu vyjednali státní svátek. Kromě toho, že zaměstnanci nebudou muset jít do práce, dostanou za účast na festivalu zaplaceno! Jakto? Zároveň se totiž jedná o placené volno. Fanoušci festivalu si tedy budou moci užít Let It Roll naplno!

Státní svátek nesoucí oficiální jméno Dny Let It Roll vychází na datum 1.8. - 3.8. 2019

 

Nabídka práce – Správce webů a festivalových aplikací

Nabídka práce – Správce webů a festivalových aplikací

Správce webů a festivalových aplikací
Místo práce: Praha, kanceláře na Praze 3
Nástup: možný ihned

Firma LIR Events s.r.o., která se zaměřuje na pořádání kulturních akcí, hledá do svého týmu správce webů a festivalových aplikací.


Náplň práce:
Plnění obsahu na festivalové weby
Správa webů, komunikace s webdevelopery
Správa festivalových aplikací a plnění obsahu
Tvorba e-mail newsletterů

Požadujeme:
Spolehlivost a pečlivost
Zkušenost s redakčním systémem Wordpress
Znalost Mailchimp výhodou
Výhodou je vztah k elektronické hudbě, zejména drum and bassu
Základní znalost AJ

Nabízíme:
Zázemí v zavedené event agentuře s více než desetiletým působením na trhu
Práci v mladém, kreativním kolektivu největšího drum and bass festivalu na světě
Školení vedoucí k prohloubení potřebných znalostí pro danou pozici
Neformální prostředí mezinárodní firmy s možností návštěv kulturních akcí
Možnost seberealizace a profesního růstu


Vážné zájemce prosíme, aby posílali CV s fotografií a motivační dopis na email: jobs@letitroll.cz do 6. 5. 2019.
Vybraní adepti na pracovní pozici budou kontaktováni e-mailem a přizváni k osobnímu pohovoru.


Staň se součástí tohoto týmu :)

Mistři britského zvuku za jedním mixem? Sub Focus a Wilkinson si střihnou společný set!

Mistři britského zvuku za jedním mixem? Sub Focus a Wilkinson si střihnou společný set!

Sub Focus, britská hvězda RAM Records, autor legendárních pecek Rock It nebo Timewarp, které ani deset let od vydání neztrácejí náboj, vymetá pravidelně světové hudební festivaly od belgického Rampage až po Electric Daisy Festival v Las Vegas. Může minout Let It Roll 2019? Samozřejmě, že ne! Letos se za mixem představí ve speciálním společném setu s Wilkinsonem, ikonou tanečního drum&bassu, miláčkem publika a tvůrcem zamilované hymny Afterglownebo vypalovačky Half Light. Oba pánové předvedou v rámci společného vystoupení svou aktuální produkci a vy se můžete těšit na kombinaci nadčasové energie a sexy londýnského zvuku šťavnatějšího než čerstvá grenadina. Přehlídka to bude pestrá jako karneval v Riu!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT