Spojili jsme síly s CZ DNB crews

Spojili jsme síly s CZ DNB crews

Pokud ještě nemáte vstupenku na letní Let It Roll, tak pro vás máme čerstvou novinku. Spojili jsme síly s českými DNB crews! Až do festivalu můžete kontaktovat svou oblíbenou crew a získat tak levnější vstupenky na Let It Roll. Kromě vstupenky získáte letáky, samolepky a kompletní informace, jak vstupenku uplatnit.

MINDICTED CREW

Město: BRNO

Kontaktní osoba: Martin Binder / TOWER

Tel: 728 565 380

e-mail: martin@methlab-agency.com

FB: https://www.facebook.com/Mindicted/

 

MONKEY BOOM CREW

Město: LIBEREC

Kontaktní osoba: Tomáš Vébr / BICMAN

Tel: 724 248 081

e-mail: spotclubmail@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/MonkeyBoomCrew/

 

DBPC 

Město: PLZEŇ

Kontaktní osoba: Antonín Pokorný / TONY TERRA

Tel: 723 629 756

email: djtonyterra@seznam.cz

FB: https://www.facebook.com/DrumAndBassProduction/

 

ULTIMA CREW

Město: JIHLAVA

Kontaktní osoba: Hana Leinveberová / LINTU

Tel: 722 710 688

email: info@ultimacrew.cz

FB: https://www.facebook.com/UltimaCreww/

Sto lidí, sto chutí? Festivalová kuchyně myslí na všechny!

Sto lidí, sto chutí? Festivalová kuchyně myslí na všechny!

Jak to bude na festivalu s jídlem? Jedno můžeme slíbit – rohlíky s paštikou vás hltat nenecháme! Ostatní už záleží výhradně na libosti vašich chuťových pohárků. Ve food courtu totiž najdete širokou nabídku pestrých pokrmů ze všech koutů světa. Na Let It Rollu najdete dvě velké food zóny. Jednu z nich najdete v hudebním areálu a druhá v kemp areálu v centru runwaye. Čeká vás tradiční beduínská pita, falafel, nebo lahodný hummus.

Neobejdete se bez masa? Co třeba hovězí barbeque brisket přímo z udírny, nebo gourmet hot dogy? Preferujete lehčí kuchyni? Stačí si vybrat mezi barmským kari, polévkou dhal nebo chutnými quesadillas. Pořád málo? Nezapomínáme ani na bezlepkové dobroty, vegan kebab a burgery, poctivé donuty, nebo čerstvé smoothies z barevného fruit baru. Každé ráno se můžete posilnit vydatnou “hangover” snídaní. To vše v prostoru s krytým sezením a pevnou podlahou. Pak už jen pořádně vychlazené pivo!

Ve spolupráci s Budvarem jsme připravili festivalovou novinku! V budějovickém pivovaru a minipivovaru Clock vytvořili pro Let It Roll pivní speciál Budvar 33, silný speciál Twist 14° a bezlepkový speciál Glee 11°! Oba tyto speciály si budeme moct vychutnat v originální The Budvar Pub která bude postavena ve Food zóně, a najdete zde kryté sezení ve stínu a dobře vychlazené pivo.

Bon apetit!

VSTUPENKY | UDÁLOST

Kdo, kdy a kde? Podívejte se na timetable letního festivalu!

Kdo, kdy a kde? Podívejte se na timetable letního festivalu!

Časový harmonogram na Let It Roll 2019 je konečně venku a je nabitý k prasknutí!


Během tří festivalových dnů se vám na sedmi nových stages s unikátním příběhem představí více než 230 jmen a je jen na vás, na kterou z nich se vydáte. Podívejte se na timetable toho, kdo rozpálí Mothership, kdo vás přivítá v chrámu jímž je Temple stage a nebo na to, kdo vás na Portal teleportuje do jiné dimenze. Pořádně ho prostudujte a začněte plánovat!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


(PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK)

Akční vstupenky na Let It Roll 2019

Akční vstupenky na Let It Roll 2019

Máme pro vás novinku. S naší oblíbenou značkou Vans jsme navázali spolupráci, a od teď až do festivalu můžete pořídit vstupenky na Let It Roll 2019 se slevou -10%. Zároveň získáte 15% slevu na nezlevněné zboží Vans.

Seznam prodejen:
Palladium – nám. Republiky 1, 110 00 Nové Město
Chodov – Roztylská 2321/19, Chodov, 148 00 Chodov-Praha 11
VANS, Futurum, Brněnská 1825/23a, 50009, Hradec Králové
VANS, OC Olympia, U Dálnice 777, 66442, Modřice, Brno
VANS, Avion Shopping Park, Rudná 114/3114, 70030, Ostrava-Zábřeh
VANS, Avion Shopping Park, Ivanská cesta 16, Bratislava, 82104, Slovensko


Opening Show 2019: Mothership odstartují střely největších světových producentů!

Opening Show 2019: Mothership odstartují střely největších světových producentů!

Opening show světového festivalu je delikátní záležitost. Její hudební část proto pravidelně svěřujeme do rukou nejtalentovanějším mechanikům a konstruktérům. Nejinak je tomu během další části našeho kosmického příběhu. A protože velký příběh žádá velká jména, pozvání k tvorbě hudebního doprovodu letošní ceremonie přijali Hybrid Minds & InsideInfo s trackem The Gathering, Abis s peckou Ignition, Icicle s To The Stars, The Outside Agency a jejich Asteroid Belt, nebo německé duo Neonlight s temně vyhlížející Wormhole.

Že tyto tracky neznáte? Ani nemůžete, uslyšíte je poprvé právě během odletu naší mateřské lodi na hlavní festivalové stagei.

Příběh, to je především vývoj a kontinuita. Co jste mohli zažít doposud? Z vesmírného portálu vystoupila Eva, cestovatelka nekonečným časoprostorem, hledající cestu domů. Její neúnavná snaha nás letos konečně přivede k impozantnímu korábu Mothership. Matka všech lodí má jasný cíl - odnést nás do dosud netušených zákoutí hudebních vesmírů a umožnit nám zažít další část fantastické odysey. Již zanedlouho svolá všechny ravery, aby se shromáždili k odletu, neboť sjednocení a exodus jsou nevyhnutelné! Čekají vás zásadní úkoly: připravit se ke startu a ujistit se, že jste se na cestu vypravili s těmi, se kterými chcete nové reality sdílet. Nezapomeňte na nikoho, připravte se k aktivaci žhavých palivových trysek, odklápění stabilizačních ramen, rachotu přídavných motorů a pnutí hydraulických pístů! Finální odpočet do Opening Show Let It Roll 2019 se blíží!


LET IT ROLL OPENING SHOW 2019

BY

ABIS | ICICLE | INSIDEINFO & HYBRID MINDS | NEONLIGHT | THE OUTSIDE AGENCY


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


LET IT ROLL 2019 – DEEP

LET IT ROLL 2019 – DEEP

Všichni milovnící Deep Drum & Bassu nastražte uši! Přinášíme vám selekci vybraných producentů a DJs, kteří reprezentují daný zvuk. Navštivte Portal stage či Eve’s Garden, protože právě odtud vás proslulí deepoví mágové jako Breakage, Circuits (InsideInfo & Kasra), Halogenix, S.P.Y či Skeptical teleportují do těch nejtemnějších zákoutí vesmíru. Nebo se ponořte do hlubin s těmi nejzářivějšími talenty jako Bredren, Kyrist, Monty, QZB nebo Unglued, je to jen na vás!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


BREAKAGE | BREDREN | CIRCUITS | DISPATCH 360: ANT TC1 & DLR | DOCUMENT ONE | GERRA & STONE | HALOGENIX | HLZ | ICICLE | INSIDEINFO | KASRA | KIRIL | KYRIST | MONTY | NYMFO | QZB | S.P.Y | SKEPTICAL | UNGLUED


MEDIÁLNÍ PRŮZKUM FESTIVALU LET IT ROLL

Zúčastněte se průzkumu a soutěžte o 5 lístků na Let It Roll 2019! Pro účast v soutěži vyplňte, prosím, celý dotazník a klikněte na tlačítko odeslat. Soutěž probíhá od 17. 6. 2019 do 30. 6. 2019 . Výherci budou vylosováni do 1 týdne od ukončení soutěže a informováni e-mailem.