Nehasnoucí hvězda Netsky v Praze!

Nehasnoucí hvězda Netsky v Praze!

Zdaleka ne o každém producentovi se dá tvrdit, že měl to štěstí přímo ovlivnit vzestup určitého hudebního žánru. Boris Daenen, známý spíše pod svým stage jménem Netsky, je ale rozhodně jedním z nich. Z úst mnoha fanoušků z celého světa často zaznívá, že právě jeho tracky je přiměly drum & bassu naprosto propadnout. Není divu, jeho nejstarší pecky jako Starlight či Memory Lane nechají chladnými jen pár z nás.

Od klasického zvuku, kterého si všimla i vydavatelská ikona Hospital Records, se Netsky postupně vypracoval na pozici umělce, který netvoří jen hudbu, ale taky atmosféru, náladu a pocity. 

Chcete se v prosinci v mžiku přenést z chladné Evropy do metropole hrající všemi barvami? Pak máte dvě možnosti. Zmáčkněte play a Rio vás na necelé čtyři minuty dostane daleko za moře. Nebo si můžete rychle opatřit vstupenku na největší halovou show na níž Netsky v tomto roce v České republice vystoupí a dnes - 13. prosince 2019 být připraveni před branami Výstaviště v pražských Holešovicích. Čeká vás klasická stage produkce, nabitý support českých djs a Netskyho proslulá osobitá show, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Rozhodně neváhejte a zakupte si vstupenku na našem webu do 16:00. Vstupenky budou k dispozici také na místě za 700 Kč.


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

PRAKTICKÉ INFORMACE