Náš první letošní release od IHR, Gydra & Merikan vychází PRÁVĚ DNES!

Náš první letošní release od IHR, Gydra & Merikan vychází PRÁVĚ DNES!

Jako Let It Roll festival jsme dlouhodobě oddáni kvalitnímu Drum & Bassu, právě proto jsme se rozhodli, že vám ho nabídne ještě víc než kdy předtím. Počínaje dneškem totiž oživujeme náš vlastní Let It Roll Recordings label, na kterém právě nyní vychází první singl. Mají ho na svědomí italští neurofukoví mágové IHR (Inward, Hanzo & Randie), kteří spojili síly s ruským duem Gydra, a ruku k dílu přiložil i jejich krajan Merikan! Očekávajte tvrdé beaty ve spojení s drtivými basovými linkami a špetkou funku navrch. Pokud máte rádi Drum & Bass pěkně od podlahy, tenhle singl je přesně pro vás! Nezapomeňte, že všichni tito umělci vystoupí již v srpnu na Let It Roll 2019 na Shredder stage, takže pozorně sledujte naše informační kanály, kde již v následujících týdnech zveřejníme kompletní lineup festivalu.


Titulní track “Caliban” se již minulý týden objevil na YouTube kanálu DistrictBass, “Giant Growth” pak ode dneška “visí” u Basilisk Bass.

 


Další releasy na labelu budou již brzy následovat a těšit se tak můžete na hudbu od různých umělců, kteří vystupují na našich eventech. Žádné škatulkování, jen kvalitní hudba!

Singl můžete již nyní zakoupit/streamovat ve svém oblíbeném online obchodě:

https://lir.lnk.to/CalibanGiantGrowth


Sledujte fanpage umělců:

MERIKAN | IHR | GYDRA