Správce webů a festivalových aplikací

Místo práce: Praha, kanceláře na Praze 3
Nástup: možný ihned
Úvazek: poloviční, ideální pro studenty vysoké školy

Firma LIR Events s.r.o., která se zaměřuje na pořádání kulturních akcí, hledá do svého týmu správce webů a festivalových aplikací.

Náplň práce:
Plnění obsahu na festivalové weby
Správa webů
Správa festivalových aplikací a plnění obsahu
Tvorba e-mail newsletterů

Požadujeme:
Spolehlivost a pečlivost
Zkušenost s redakčním systémem Wordpress výhodou
Znalost Mailchimp výhodou
Vztah k elektronické hudbě, zejména drum and bassu
Základní znalost AJ
Perfektní stylistika v českém jazyce

Nabízíme:
Zázemí v zavedené event agentuře s více než desetiletým působením na trhu
Práci v mladém, kreativním kolektivu největšího drum and bass festivalu na světě
Školení vedoucí k prohloubení potřebných znalostí pro danou pozici
Neformální prostředí mezinárodní firmy s možností návštěv kulturních akcí
Možnost seberealizace a profesního růstu

Vážné zájemce prosíme, aby posílali CV s fotografií a motivační dopis na email: jobs@letitroll.cz do 30.9.
Vybraní adepti na pracovní pozici budou kontaktováni e-mailem a přizváni k osobnímu pohovoru.

Staň se součástí tohoto týmu :)