Na kterých akcích se ještě potkáme?

Na kterých akcích se ještě potkáme?

Let It Roll 2019 sice právě skončil, my však nekončíme ani zdaleka! V následujících týdnech a měsících nás čeká celá řada akcí, které by neměly žádnému správnému fanouškovi drum & bassu uniknout. Pojďme si tedy shrnout kde všude se můžeme potkat.

OUTDOOR RAVE

Nevíme jak vy, ale my léto uzavřeme 24. srpna na Outdoor Rave 2019, který se koná ve Svojšicích u Pardubic. Tenhle ultimátní čtrnáctihodinový rave pod širým nebem slibuje parádní line up narvaný českými i zahraničními DJs, a to jak na Drum & Bassové, tak i na Harder Styles stage. Těšit se můžete na jména jako A.M.C, Andy Svge, Feint, Hallucinator, Inward, Hanzo & Randie, Mad Dog a mnoho dalších. Bližší informace najdete a vstupenky zakoupíše na webu www.outdoorrave.cz

FB EVENT ZDE
PŘEDPRODEJ ZDE

LET IT ROLL: OPENS THE PORTAL | LONDON 2019

25. října budeme psát historii, čeká nás totiž první samostatný Let It Roll event v UK. Náš portál se otevře v proslulé londýnské venue O2 Brixton Academy. Těšte se na dechberoucí show s masivním lineupem, který bude na události prozrazen během několika následujících týdnů. Bližší informace naleznete a vstupenky zakoupíte na našem webu.
PŘEDPRODEJ ZDE
FB EVENT ZDE

IMAGINATION 2019

Koncem listopadu nás pak čeká další ročník halovky Imagination, která opět proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Opět se můžete těšit na úžasnou audiovizuální show na dvou pódiích - Imagination mainstage a Devastator stage. Postupně oznamujeme jména vystupujících, už nyní víme, že to pořádně roztočí Current Value, Koven, Madface a Muzzy nebo Angerfist, TNT a Deadly Guns. Předprodej běží v sítích GoOut a Festicket.

PŘEDPRODEJ ZDE
FB EVENT ZDE

NETSKY

Na prosinec jsme si pro vás připravili headline show jednoho z nejoblíbenějších producentů současnosti - Netsky. Ten se v letošním roce přijede do Prahy podívat vůbec poprvé. Mnozí z nás stále vzpomínají na jeho parádní set z Let It Rollu 2018 a my věříme, že nám ukáže další skvělou show plnou svých nestárnoucíhc hitovek i žhavých novinek. Předprodej již začal a vstupenky zakoupíte u nás na webu.

PŘEDPRODEJ:
FB EVENT:

LET IT ROLL WINTER 2020

V únoru se můžete těšit na další drum & bassový svátek! Praha, víkend plný skvělé hudby - co víc si přát? Po loňském úspěchu bude i Let It Roll Winter 2020 záležitostí dvou večerů - v pátek 22. a v sobotu 23. února hlavní město rozezní nejnabitější drum & bassová halovka zimy. Samozřejmostí je další pokračování festivalového příběhu a s ním související dechberoucí stage desig. Tohle si rozhodně nechcete ujít! Předprodej je spuštěň!

PŘEDPRODEJ ZDE
FB EVENT ZDE

LET IT ROLL 2020

Začátkem srpna 2020 nás pak čeká to hlavní - pokračování největšího drum & bassového festivalu na světě - Let It Roll 2020. Několik vymazlených designových stages, úžasná opening show, dechberoucí světla, ohromující zvuk, stovky těch nejlepších DJs z celého světa, spousta vylepšení a nespočet denních aktivit. Již nyní se můžete přidávat na FB událost a registrovat se k zakoupení early bird vstupenek, které půjdou do prodeje v říjnu 2019.

SIGN UP ZDE
FB EVENT ZDE