Maduk míří do Prahy se svým speciálním vystoupením!

Holandský hitmaker a hlavní představitel labelu Liquicity MADUK se vrací do pražského klubu Roxy ve speciálním prodlouženém tříhodinovém setu!

V sobotu 3. prosince 2022 dorazí do Roxy jedna z hlavních hvězd tanečního a melodického drum & bassu, populární holandský producent a DJ Maduk. A bude to pořádná jízda, fanouškům totiž naservíruje speciální prodloužený set, takže si jeho umění za mixem budeme moci vychutnat ne jednu, ne dvě, ale rovnou 3 celé hodiny! Kromě tradiční nálože vlastních hitovek se tedy můžeme těšit určitě i na hromadu dalších tracků.

Maduk, vlastním jménem Mark van der Schoot, letos oslavil už 10 let od svého debutu, a většinu své hudební kariéry spojil se značkou Liquicity, kterou spoluvlastní. Svou hudbu vydával však i na dalších předních dnb labelech jako UKF, Viper, Fokuz nebo Hospital – tam vydal v roce 2016 i své debutové album “Never Give Up”. Loni pak přidal album číslo 2 s názvem “Transformations”, které je nabité oblíbenými peckami.

Ale pěkně popořadě, už jeden z jeho prvních releasů se stal megahitem – to když spojil síly s vokalistkou Veela a společně stvořili legendární “Ghost Assassin”.

Že se nejednalo o ojedinělý úspěch a Mark melodické hitovky prostě psát umí, potvrdil v následujících letech ještě mnohokrát. Hned rok po Ghost Assassin se prezentoval povedenou “Feel Good”.

Později přidal třeba remix “Eli Eli” od Misun, “Go” se zpěvačkou Lachi, “Colours” s Diamond Eyes nebo “Company” spolu s Juul. Všechny tyhle pecky a mnohé další určitě už první prosincovou sobotu rozezní Roxy.

Spolu s Madukem vystoupí také trojlístek Let It Roll DJs ve složení Lee Meow, Snookey a Volume Plus, a ani oni vás s přívalem tanečních hitovek rozhodně šetřit nebudou!


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT