Let It Roll On Tour 2020 Amsterdam se odehraje v novém termínu

Immortalz, máme pro vás nové zprávy! Let It Roll On Tour 2020 „The Renegade Show“ v Amsterdamu proběhne v novém termínu a vlastně je to takový menší předvánoční dárek. Své kalendáře otevřete na měsíci prosinci a těšte se na jedinečnou show!


Určitě jste stejně jako my dlouho věřili tomu, že historicky první Let It Roll On Tour Amsterdam proběhne tak, jak jsme plánovali. Vzhledem k zákazu akcí do konce května na území Nizozemska nemůže akce proběhnout v původním termínu. Proto akci přesuneme na datum, kdy už bude situace stabilizovaná a všichni si budeme večer moct plně užít. Nebojte, o krásné prostory jednoho z nejlepších klubů Melkweg nepřijdete a společně se v něm 4. 12. 2020 sejdeme. Všichni vystupující z původního termínu jdou do toho s námi, a vy se tak můžete na nepozměněný line up.

Vstupenky, které jste si na akci zakoupili, samozřejmě zůstávají platné i na nové datum. Věříme, že si unikátní The Renegade Show nebudete chtít nechat ujít a vstupenky tak nedáte z ruky. Pokud se ovšem v novém termínu nebudete moci zúčastnit, připravujeme pro vás možnost, jak svou vstupenku bezpečně prodat přes oficiálního zprostředkovatele. Více informací jak na to vám dáme již brzy.

Stále nemůžeme uvěřit, že jsme společně zvládli vyprodat 60% celkové kapacity za několik dní. Pokud s námi chcete psát dějiny a zúčastnit se Let It Roll On Tour Amsterdam, doporučujeme s nákupem vstupenek dlouho nečekat.

Děkujeme vám za pochopení, podporu a pozitivní energii. Bez vás by nic z toho, co děláme, nebylo možné.

Těšíme se na vás v prosinci

Let It Roll & High Tea crew


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT