LIR On Tour se v důsledku opatření Ministerstva zdravotnictví přesouvá na rok 2021

V sobotu 10. října jsme se měli opět potkat v ostravském Trojhalí a vychutnat si další edici Let It Rollu On Tour, ale bohužel nám to Vládou ČR nebude umožněno. I přesto, že v posledních dnech Ministerstvo zdravotnictví informovalo o tom, že svým novým opatřením vychází vstříc pořadatelům hudebních akcí, udělalo pravý opak. Podle jeho nejnovější vyhlášky totiž musí být všechny akce s kapacitou nad 1.000 výhradně k sezení. V případě nedodržení tohoto nařízení hrozí pořadateli pokuta až 3 miliony korun. V průběhu včerejšího dne ještě probíhala jednání ve snaze toto nové omezení zvrátit, bohužel neúspěšně. 

Je to pro nás velká rána. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom Let It Roll On Tour v říjnu uskutečnili. Vypracovali jsme návrh umožňující uskutečnit akci rozdělenou na několik sektorů. I přesto, že pro nás splnění všech požadavků vyplývajících z předchozích opatření (sektory, otočná stage) představovalo obrovské náklady a mnoho práce navíc, chtěli jsme dodržet svůj slib a akci pro vás uspořádat. Bohužel nejnovější opatření je pomyslnou poslední kapkou, se kterou už nejsme schopni nic udělat. Nicméně i dnes bychom rádi vyzvali k semknutí drum&bassové scény, i když to bolí, máme připravené řešení.

Ostravský LIR On Tour nerušíme, přesouváme jej na sobotu 16. října 2021. Budeme jednat se všemi účinkujícími tak, abychom vám brzy mohli potvrdit line up, který si zasloužíte. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete si požádat o voucher na info@beatworx.cz s předmětem „LIR On Tour Voucher“. V případě jeho nevyužití do 31. října 2021 vám budou automaticky vráceny peníze. Peníze za zakoupené sektory vám budou vráceny automaticky.

Věříme, a prohlášení představitelů Vlády nás v tom opakovaně ujišťují, že v průběhu jara by se již situace měla trvale stabilizovat a veškeré důvody pro omezování hromadných akcí pominout. Věříme tak, že se v roce 2021 sejdeme a užijeme si Let It Roll tak, jak jsme zvyklí.

 

Stay strong!

Let It Roll & Beatworx team 

 

Kompletní prohlášení vlády ČR naleznete zde.