LET IT ROLL 2018

LET IT ROLL 2018

2.8. - 3.8. - 4.8. 2018 / Česká republika   

 

 

 


 

Let It Roll svůj status největšího drum & bassového festivalu na světě rok od roku posiluje. Loňský ročník dokonce překročil hranici 20 000 návštěvníků a fanoušků dnb. Za rok 2017 již po čtvrté obhájil ocenění Drum & Bass Arena Awards jako "Nejlepší festival“. Letos se navíc bude konat jubilejní 10. ročník open air festivalu.

Fanoušci drum & bassu se mohou těšit na 9 pódií, bus parties a více než 330 drum & bass umělců, což je o 100 actů více než v loňském roce, a to vše během 3 dnů a nocí plných nabité párty. Ani letos nebude chybět přehlídka těch nejpůsobivějších dekorací, světelných show a ohňostrojů. Letní Let It Roll 2018 startuje ve čtvrtek 2. srpna.

Let It Roll není jen o umělcích a velkých stagích, ale především o lidech, kteří se k nám každým rokem přidávali a stali se součástí festivalu. Lidé z celého světa si přijíždějí do České republiky užít hudbu, kterou milují a přitom dát volnost své energii, kterou během celého roku nasbírají.

 

KOMPLETNÍ LINE-UP LET IT ROLL 2018:


 

LETIŠTĚ MILOVICE, ČESKÁ REPUBLIKA

GPS: 50.2373500N, 14.9204639E

 


Festivalová doprava 

i letos bude zajištěna festivalová doprava. Předprodej Shuttle busů z Prahy bude spuštět v nejbližších dnech.


 

Vstupenky

Kompletní informace o aktuálním předprodeji na festival Let It Roll 2018 najdetezde >>>

Vstupenky budou k dostání také na místě. Prodej vstupenek bude probíhat u pokladen, které jsou umístěny u vstupu do festivalového areálu. 

Vstupenky pro obyvatele Milovic - I letos budou moct obyvatelé, kteří mají trvalé bydliště v Milovicích, zakoupit zlevněnou vstupenku na festival. Vstupenky budou v prodeji POUZE na místě. Při nákupu je třeba prokázat bydliště občanským průkazem.


Parkování

Festivalové parkoviště bude v provozu a parking bude možné zakoupit i na místě. Kapacita parkoviště je velmi nadimenzovaná, není důvod se obávat vyprodání parkoviště.

Pro pohodlnější příjezd doporučujeme zakoupit parking v předprodeji zde >>>.


Kempování

Festival Let It Roll nabízí široký výběr ubytování. Základní stanování ve festivalovém kempu je možné zakoupit v aktuálním předprodeji nebo na místě. Pokud chcete na festivalu kempovat můžete si vybrat ze dvou typů kempu a dále z nadstandardních kempových služeb.

Standard Camp - klasické stanové městečko, kde si můžeš užít skvěle festival s bandou kamarádů. Standard Camp Pass je vstupenka platná pro jednu osobu.

Comfort Camp - pro ty, kteří mají radši větší pohodlí na festivalu a dají přednost lepšímu sociálnímu zázemí a pohodlnějším sprchám. Comfort Camp umozňuje užít si festivalovou pohodu bez starostí a bez spěchu při hledání vhodného místa pro stan. Comfort Camp je letošní novinkou. Comfort Camp Pass je vstupenka platná pro jednu osobu.

Do Comfort Campu potřebujete zároveň některou z kempových služeb: Tent Inn / Bell Tent / Chill Dome / 1 Tent Parcel / 5 Tent Parcel

 

Nadstandardní kempové služby a již připravené stany

Tent Inn - Ubytování ve stanu pro 2 osoby ve stanovém městečku Tent Inn. Jedná se o komplexní službu pronájmu stanu. Na základě rezervace Tent Inn stanu příjdete na místo a rovnou bydlíte. Odpadá tak starost s dovezením stanu, postavením, bouráním, čištěním atd. Tent Inn můžete využít buď ve Standard Camp nebo Comfort Campu, který nabízí pro návštěvníky větší pohodlí.

Tent Inn vstupenka je platná jen společně s FESTIVAL TICKET + CAMP PASS (Comfort nebo Standard)

Kompletí informace o tent inn najdete na zde >>>.

Bell Tent Grande - je již postavený luxusní stan až pro 8 osob v odděleném kempu s non-stop recepcí, ve kterém se lze pohodlně ubytovat; stany jsou vybavené (polštář, matrace, deka) a osvětlené (solární LED lampičky). Částku si rozpočtete mezi vás a vaše společníky, kteří s vámi budou ve stanu bydlet.

Bell Tent je již postavený luxusní stan v zcela odděleném kempu s non-stop recepcí, ve kterém se lze pohodlně ubytovat; stany jsou vybavené (polštář, matrace, deka) a osvětlené (solární LED lampičky). Částku si rozpočtete mezi vás a vaše společníky, kteří s vámi budou ve stanu bydlet.

Chill Dome a Bell Tent vstupenka je vždy platná pouze s Festival Ticket + Comfort Camp Pass. Informace k Chill Dome a Bell Tent najdete zde >>>

1 Tent / 5 Tent Parcel - v Comfort Campu budeš mít zajištěné své místo pro tebe, svůj stan a ještě pohodlný prostor na relax a kempování. 

1 Tent Parcel (15m2 - 3x5m) pro standardní stan pro dvě osoby (vstupenku si kupujete dohromady 1 ks), 5 Tent Parcel (70m2 - 7x10m) pro 5 stanů standardní velikosti pro dvě osoby tzn. až 10 osob (vstupenku si kupujete všichni dohromady)

Car & Tent Parcel - Možnost parkování obytných vozů nebo možnost parkování osobních vozů se stanem vedle auta. Celkový vytyčený prostor vztahující se k této vstupence je 9x3m. Umístěno v parking zóně poblíž festivalového areálu. 

Car & Tent Parcel je vstupenka platná jen společně s Festival Ticket + Camp Pass.

 

Kompletní informace o aktuálním předprodeji služeb na festival Let It Roll 2018 najdete zde >>>


Otevírací časy

OTEVÍRACÍ ČASY BUDOU ZVEŘEJNĚNY.


 

ČASOVÝ LINE-UP BUDE ZVEŘEJNĚN NEJPOZDĚJI 14 DNÍ PŘED AKCÍ.


 

Bus parties

I letos tě čeká “rozjetá party” v autobuse. Ano, správně, autobus! A ne jen tak ledajaký - z tohohle tě nikdo za poslech hlasité hudby nevyhodí, protože jí bude narvaný až po strop. Nikomu nezastavujeme, tak si nezapomeň zajistit lístek!


Systém bezhotovostních náramků (Cashless)

I letos bude festival cashless a všechny platby v areálu festivalu budou probíhat bezhotovostním náramkem. Kompletní informace si prosím pečlivě přečtěte na našich stránkách zde >>>, ať se vyhnete případným nedorozuměním a nejasnostem.


Systém omyvatelných kelímků 0,5l a 0,3l

I letos využijeme službu umyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované.

Každá páska s čipem bude mít přednahraných 5 žetonů na vracení kelímků. Tedy žádné papírové žetony letos nebudou a vrácený kelímek se bude elektronicky odpípávat. V momentě, kdy vám 5 žetonů na náramku dojde, nebude možnost další kelímek vrátit.


Návštěvní rád a bezpečnost

V celém areálu, včetně stanového městečka a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně kromě vyhraněných grilovacích zón. Tam jsou povoleny jen grily v kovových nádobách. Z důvodu zvýšeného rizika vzniku požárů prosíme i o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků. Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek a respektovali přírodu.

Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně jakéhokoliv druhu. Do kempů je možné vnášet vlastní pití, ale musí být v plastu. Je zakázáno do kempu i do hudebního areálu vnášet skleněné láhve. U vstupu bude prováděna bezpečnostní prohlídka. Je důležitá pro bezpečí nás všech, a proto děkujeme za její respektování. Psi mají do areálu a kempu vstup zakázán (nařízení majitele pozemku). Do kempu je možné vnést maximálně 20 piv a 1l tvrdého alkoholu na osobu (ani jedno nesmí být ve skle).

Od 06:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim - zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.

Do kempu je zakázáno vnášet vlastní reproduktory a agregáty. Dále je zakázáno vnášet jakékoli nářadí a cokoli na stavbu přístřešků, plachet a nezajištěných konstrukcí. V areálu festivalu a kempech platí zákaz grilování. Grilovat lze pouze ve vyhrazených zónách "GRILL ZONE". Pro kemp také platí striktní zákaz vnášení skla, zbraní a výbušných látek. Pro bezpečnost návštěvníků projde každý osobní kontrolou skrz festivalovou ochranku.

Případná nepřízeň počasí: I přestože se festival koná v místě, kde bude z větší části zpevněný podklad. Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou „festivalovou“ obuv. V praxi je vhodné si vzít kromě sportovní obuvi a letních „žabek“, také holinky a pláštěnku, jelikož počasí neporučíme. Pro případ nepřízně počasí jsou 4 z našich devíti pódií pod pevnou střechou. Hlavní stage a Factory jsou „open air“ (bez střechy, přímo pod širým nebem).

Pokud by došlo k silné bouřce nebo vichřici, hudební produkce bude přerušena a všichni návštěvníci budou vyzváni k opuštění areálu, dokud se situace nezlepší. Prosíme o respektování tohoto opatření, které je nutné k vyhnutí se možnému nebezpečí.

Vlastní odpad na festivalu: Každý návštěvník, který má vstupenku do kempu dostane k pásce na ruku zatahovací pytel na odpad. Pytel slouží především ke shromažďování vlastního odpadu v kempu. Plný pytel zavažte, odneste k nejbližší košové konstrukci nebo nechte na místě. Na infostánku dostanete na vyžádání další pytel v případě, že jeden nestačí.


Záchranná služba, hasiči

Hlavní pro záchrannou službu a hasiče bude v kempu. Lokace záchranné služby a hasičů bude zveřejněna s festivalovou mapou.


Infostánek

Informační stánek nabídne návštěvníkům aktuální informace z dění festivalu, program festivalu a můžete zde získat tištěnou mapu areálu. Na informačním stánku bude v prodeji ochrana sluchu. Dále se zde budou shromažďovat ztráty a nálezy a dozvíte se zde potřebné informace. Pokud budete mít ve vážných případech problém s organizací festivalu, nahlašte problém na infostánku. Na infostánku si také budete moct změřit hladinu alkoholu.


Úschovna

Součástí úschovny budou uzavíratelné skříňky, můžete zde využít nabíjení telefonu, uschovat batohy, cenosti a jiná zavazadla. Provozní doba úschovny je non-stop od středy 16:00 do nedělních 16:00.

Ceny úschovny zveřejníme brzy.


Merchandise

Oblékněte se stylově a ukažte světu, jak moc se těšíte na váš oblíbený festival :) Letos jsme opět ve spolupráci s výrobcem streetwear oblečení Escape Wear připravili novou kolekci Let It Roll oblečení a doplňků. Vše seženete na eshopech: www.dnbstore.cz a www.escapewear.cz.

Parádní ohoz a doplňky koupíte na Let It Roll Merchandise stáncích v denní zóně za vstupem do areálu. Platit zde můžete bezhotovostně náramky a i hotovostí penězi.

Součástí stánku bude nabídka zahraničních značek, jako Shogun Audio, Eatbrain, Hospital Records a mnoho dalších.


Hygiena

V areálu i mimo něj bude dostatečný počet mobilních WC (oproti minulému ročníku bude počet navýšen). Firma Toi Toi, která WC dodává, bude v průběhu festivalu záchody průběžně čistit, minimálně 3x denně. Kapacita sprchy je pro nadcházející ročník navýšena. Cena sprch bude zveřejněna.

V areálu i v kempu budou cisterny s pitnou vodou. Budete si moci vzít s sebou prázdné PET lahve k natočení vody. V kempu bude nonstop otevřený bar, kde si budete moct koupit pití. V kempech také bude k dispozici vždy cisterna s vodou pro zajištění hygieny. Prosíme všechny návštěvníky o uzavírání vodovodních kohoutků, při nepřetržitém proudění vody dochází k rychlému vyprazdňování cisteren, což má za následek častý nedostatek vody.


Jídlo a pití

Za vstupní branou do festivalu bude k dispozici rozsáhlá Food Zóna s mnoha stánky s jídlem, která bude nonstop otevřena. Zároveň v hudebním areálu také bude možnost občerstvení v době hudební produkce. V areálu a v kempu bude umístěno spousta stánků s širokou nabídkou jídel. V kempu budou non-stop bary a kavárna s nabídkou sortimentu, vhodného ke snídani či svačině. Letos budou v nabídce také vegetariánské a veganské jídlo.

V areálu bude dostatek bohatě vybavených barů s alko a nealko drinky. V areálu bude také speciální cocktail bar. V kempu je možné využít tři nonstop bary a jedno hudební šapitó.

Pro návštěvníky s Gold Zone a VIP Package vstupenkou bude vyhrazen speciální denní bar a terasa, kde bude k dispozici vybrané alko a nealko pití zdarma a občerstvení.


Bankomat

Informace o bankomatu bude zveřejněna brzy.


Měření hladiny alkoholu

I v letošním roce si můžete změřit hladinu alkoholu během festivalu. Měření bude probíhat na Infostánku a služba bude zpoplatněna. K dispozici bude alkoholtester a 1 500 náustků. Měření provedeno dechovou zkouškou bude orientační. Změřit si hladinu alkoholu budete moct na infostánku. Cena bude potvrzena.


Nejčastější dotazy k festivalu najdeš zde.


OPENING SHOW - LET IT ROLL 2017