Let It Roll Winter 2023 oznamuje kompletní lineup

Největší halová drum & bassová akce se vrací! 

Po několikaleté vynucené pauze proběhne ve dnech 24. a 25. února v areálu PVA Expo Letňany obří dnb halovka Let It Roll Winter 2023. A nabídne lineup plný hvězdných jmen.

21. rok své existence začíná značka Let It Roll pěkně zostra, na konci února totiž rozezní novou halu letňanského výstaviště to nejlepší ze současného drum & bassu. Hlavní hvězdou pátečního večera bude britský hitmaker WILKINSON, kterého během setu doprovodí jeho dvorní MC AD-APT. Vystoupí také holandské neurofunkové trio BLACK SUN EMPIRE a britští zástupci tanečního drum & bassu, DELTA HEAVY a METRIK. Z UK dorazí také populární ALCEMIST a MONRROE, jejichž tvorba je o poznání melodičtější a není v ní nouze o vokály. Tvrdší zvuk bude reprezentovat ukrajinsko-ruské trio TEDDY KILLERZ, které pro letošním letní festival spolu-tvořilo hudbu k opening show a festival reprezentovalo jako jeden z jeho ambasadorů. Domací scénu bude zastupovat na jump up orientovaný producent MAGENTA, kterému se aktuálně velmi daří i na mezinárodním poli, těšit se můžeme také na společné sety dvojic AKIRA & BIFIDUS AKTIF a X.MORPH & N:FORCE.

Sobotní večer bude neméně nabitý, jeho hlavní hvězdou bude další populární britský producent DIMENSION. Chybět nebude ani dlouhodobě nejpopulárnější drum & bassový DJ a naprostý démon za mixem, A.M.C, kterého doprovodí za mikrofonem PHANTOM. Na výstaviště dorazí také další britský producent CULTURE SHOCK a novozélandské duo THE UPBEATS. Pořádnou neurofunkovou smršť můžeme očekávat v podání EATBRAIN LEAGUE ve složení AGRESSOR BUNX, JADE, MNDSCP a MC COPPA. Fanoušky deepového drum & bassu potěší vystoupení švýcarského dua QZB a jemnější dnb nám pro změnu naservíruje britské duo TECHNIMATIC. Domácí dnb scénu bude v sobotu reprezentovat skvělý producent a v současnosti také režisér audiovizuálních shows Let It Roll RIDO, za mixem se představí také další populární místní producent SYMPLEX a společný set odehrají BEAST JANE & FALLEN GEMINI.

Na webu letitroll.cz je aktuálně v prodeji 2. vlna vstupenek na akci.


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE