Nejlepší zážitek z Let It Roll Winter 2020 s VIP UPGRADES!

Nejlepší zážitek z Let It Roll Winter 2020 s VIP UPGRADES!

Pohodlí, lepší výhled na stage, dostatek místa, vlastní bar a vlastní toalety? To vše můžete mít s naší novinkou LET IT ROLL WINTER 2020 VIP UPGRADES. A co všechno je pro vás připraveno? K zakoupení nabízíme dva druhy VIP UPGRADES: VIP TABLE a VIP BALCONY. Bližší informace naleznete níže.


Rádi si posedíte s přáteli, s kterými jste se například dlouho neviděli a chcete mít po celý večer soukromí, kde se vždy najdete? Užijte si Let It Roll Winter na maximum! 

S VIP TABLE vstupenkou získáte vlastní stůl s pohodlným sezením až pro 8 lidí v oddělené části 2. balkonu s unikátním výhledem na Temple stage. Během celého večera se o vás bude starat vlastní obsluha a ochranka. V rámci welcome drinku na vás bude čekat lahev vodky a Red Bully. 2. balkón zároveň má vlastní toalety a bar.
Vstupenka je platná s Let It Roll Winter 2020 vstupenkou (dvoudenní nebo páteční / sobotní) a VIP balcony - Friday / Saturday. 
Důležité informace: 
- Při zakoupení vstupenky budete těsně před akcí vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi ohledně odbavení a vstupu na akci.
- Vstupenky jsou pouze jednodenní, pokud tedy chcete VIP TABLE na oba dva dny, je třeba si zakoupit vstupenku na každý den zvlášť.


Užijte si Let It Roll Winter 2020 z pohodlí 2. balkonu s limitovanou kapacitou. Vstupenka VIP BALCONY obsahuje vstup na VIP 2. balkón, který kromě unikátního výhledu na stage, nabízí vlastní bar a vlastní toalety.
Vstupenka je platná pouze s Let It Roll Winter vstupenkou (dvoudenní nebo páteční / sobotní).
Důležité informace: 
- Při vstupu do areálu ukážete pouze festivalovou vstupenku. VIP Balcony vstupenku potom ukážete přímo na 2. balkónu, kde dostanete speciální pásku.
- Vstupenky jsou pouze jednodenní, pokud tedy chcete VIP BALCONY na oba dva dny, je třeba si zakoupit vstupenku na každý den zvlášť.


ZAKOUPIT VIP UPGRADES

FACEBOOK EVENT