Let It Roll Winter 2020 line-up odhalen!

Let It Roll Winter 2020 line-up odhalen!

S prvními mrazíky a chladným zimním počasím je určitě na místě podívat se, co se bude odehrávat na Let It Roll Winter 2020. Lineup je jako vždy pestrý, a každý návštěvník si přijde na své. A koho tentokrát v Praze přivítáme?


Headlineři, jež budou kralovat zimní edici jsou Andy C a Wilkinson. Andy C se představí v pátek, a těšit se můžete na jeho energické mixy, které všichni tolik milují, ne nadarmo si udržuje stále punc nejoblíbenějšího Dje v Drum & Bassovém světě. Svou selekci nám představí jako vždy ze tří gramofonů. Sobotní jízda s Wilkinsonem se bude linout v duchu jeho největších hitovek jako jsou například All for You, Afterglow, a další. 

Jak tomu bývá každý rok, chceme nabídnout našim návštěvníkům možnost výběru ze všech kralujících subžánrů Drum & Bassu. Uslyšíte tedy vše - dancefloor, liquid funk, deep, neuro funk či jump up.

Minulý rok se ze zdravotních důvodů nemohli dostavit Hybrid Minds, což zasáhlo spoustu fanoušků liquid funku. Proto jsme Hybrid Minds oslovili, aby to našim návštěvníkům vynahradili a přijeli zahrát oblíbené tracky ze své produkce. Ve vodách liquid funku poplujeme také s producentkou Dilemma a producenty Monrroe, Promenade či Simple Souls. Moderní taneční Drum & Bass nám naservíruje Kove a populární duo The Prototypes. Na procházku hlubinami nás vezme Kasra, hlavní postava labelu Critical Music zaměřeného především na deep Drum&Bass. Když jsme u labelů vedoucích Drum & Bassový svět, tak právě Shogun Audio založil producent a velký showman Friction, ten se přijede českému publiku ukázat v sobotu.

Jste jedni z těch, kteří milují neurofunk, pořádný nářez a neutichající “hajtky”? Pak pro vás máme oblíbené trio Black Sun Empire, Audia, Prolixe nebo Abise. Nebojte se, toto není vše. Jump up vám naservírují jedni z předních jmen nové vlny producentů tohoto subžánru - Kanine a Turno.

Českou republiku budou reprezentovat producenti Forbidden Society a Rido.


Dějiště dvoudenní halové jízdy se přesouvá do nejoblíbenější hudební venue - Forum Karlín - ten se tento večer přemění na chrám v podobě Temple Stage známou jako druhou největší stage Let It Roll 2019.

Aktuálně jsme spustili předprodej také jednodenních vstupenek na našem webu. Limitovaná edice Combo vstupenek zahrnující vstup na Let It Roll Winter 2020 a Let It Roll 2020 jsou stále v prodeji. Tak neváhejte, vstupenky rychle mizí.


VSTUPENKY V PRODEJI

FACEBOOK EVENT

VÍCE INFORMACÍ O UDÁLOSTI