Let It Roll WINTER 2019 bude poprvé dvoudenní!

Let It Roll WINTER 2019 bude poprvé dvoudenní!

Třídenní letní drum and bassové šílenství ještě ani nedoznělo a už pro vás máme nachystaný další nášup v podobě Let It Roll Winter 2019. Ten se odehraje 22. a 23. února - čtete správně - tentokrát bude dvoudenní!
Zimní edici navyšujeme na dva dny! Novinek jej ale čeká ještě mnohem více, oproti loňskému roku nás čeká nové místo konání v centru Prahy. Poprvé se zimní Let It Roll odehraje ve sportovní hale - Incheba arena | Malá sportovní hala | Praha 7. Cena oproti loňskému roku zůstává stejná.

Speciální line-up pro každý večer
Žádný z večerů nebude stejný. Páteční i sobotní program bude hostit široké spektrum producentů a DJs ze všech subžánrů DnB. V letošním roce máme v úmyslu vrátit se k původním konceptům DnB parties. Hudební line-up připravujeme tak, aby si všichni návštěvníci přišli na své. Atmosféra bude po celý večer gradovat!
Dvoudenní vstupenky
Dvoudenní vstupenka zahrnuje vstup pro jednu osobu na páteční a sobotní večer. Pro letošní rok zůstává cena lístků stejná. Aktuálně můžete pořídit dvoudenní vstupenku za stejnou cenu jako v minulém roce za jeden večer nebo využít zvýhodněnou COMBO VSTUPENKU (Let It Roll Winter 2019 a Let It Roll 2019).  <<< Koupit vstupenky >>>
Jednodenní vstupenky
Jednodenní vstupenky aktuálně nejsou v prodeji. Předprodej jednodenních vstupů bude spuštěn společně s prvními zveřejněnými hosty pro jednotlivé večery.
Let It Roll Winter 2019 v centru Prahy
Let It Roll Winter 2019 se poprvé uskuteční ve sportovní hale. Výhodou je umístěny Incheba areny (Malá sportovní hala), která se nachází na pražském Výstavišti v Holešovicích. Dostupnost haly je naprosto bezproblémová, díky MHD, pražskému Metru C - Holešovice.


Ubytování v Praze
Únor je ideálním měsícem pro dvoudenní Let It Roll Winter 2019. Ceny jsou v tomto měsíci velice příznivé a kapacity ubytování nejsou přeplněny. Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu.
Doprava
Dostupnost haly je naprosto bezproblémová, díky MHD, pražskému Metru C - Holešovice.

Cestování po Praze
Uber a Taxify představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.
Dále můžete využít pražskou integrovanou dopravu (PID) zahrnující metro, tramvaje, železnici, městské a příměstské autobusové linky, atd.