Let It Roll se vrací pro rok 2021!

Po dlouhém létě přicházíme s dobrými zprávami – Let It Roll se vrací pro rok 2021! Vytáhněte tedy svoje kalendáře a zapište si datum 5. – 7. srpna 2021, kdy se společně sejdeme a pořádně oslavíme lásku k drum & bassu.

Pro Let It Roll začíná nová éra. Letní festival se tento rok nemohl konat, my jsme se ale nevzdali a s láskou pro vás přichystali The Renegade Festival. I přes obrovské množství pozitivních reakcí od vás, našich milovaných Immortalz, i umělců, už teď vyhlížíme další léto a spolu s ním i letní festival ve formě Let It Roll 2021. 

Celý LIR tým momentálně pracuje na novém ročníku, chceme totiž, abychom v srpnu příštího roku mohli pokračovat tam, kde jsme minulý rok skončili. Jednou z našich priorit je festivalový line up, který se pro vás budeme snažit sestavit minimálně tak kvalitní, jako jsme plánovali pro tento rok. Dále pracujeme na novém konceptu festivalu, stagích a festivalovém příběhu. Jak napovídá festivalový plakát, tématem ročníku bude tvoření naší budoucnosti a my jsme nadšení, že ji budeme tvořit právě spolu. 

Všechny zakoupené vstupenky na Let It Roll 2020 zůstávají v platnosti i pro rok 2021 a aktuální předprodej dále pokračuje. Pokud si chcete koupit svou vstupenku a zajistit si tak místo na dalším nezapomenutelném ročníku, udělat tak můžete ZDE. 

Už teď se nemůžeme dočkat, až se společně setkáme, znovu sjednotíme drum & bassový svět a vydáme se vstříc nové, lepší budoucnosti. Přijeďte s námi psát další kapitolu festivalového příběhu, let’s shape your destiny together!

VSTUPENKY

FB UDÁLOST