Let It Roll představuje The Renegade Festival!

I přesto, že letošnímu létu chybí Let It Roll festival ve velké podobě, na kterou jsme zvyklí a na kterou jsme se všichni těšili, zdaleka není všem dnům konec. Let It Roll přichází s novým konceptem The Renegade Festival, který se uskuteční 31. 7. – 1. 8 v oblíbené letní lokaci Beach Parku v Mlékojedech. 

Letošní edice letního festivalu měla být tou největší v historii, čemuž napovídal i hvězdný line up, propracovaná vizuální stránka pěti stagí či tradiční opening show, která je neodmyslitelnou součástí festivalu. Naše láska k hudbě je však silnější než všechny překážky osudu, a proto přicházíme s novým konceptem – The Renegade Show. Pro něj jsme našli skvělou letní lokaci nedaleko Neratovic. Beach Park Mlékojedy se nachází uprostřed přírodního areálu a skrývá v sobě písčitou pláž a jezero ke koupání, které se na dva dny a dvě noci promění v útočiště drum & bassu. Tradičně se můžete těšit na jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který Let It Roll nabízí.

Hlavním tématem The Renegade Festivalu bude robot Renegade, který se odtrhl od ostatních robotů a sám se vydal na cestu vesmírem s cílem nalézt nový domov. Pro tentokrát zakotví právě v Mlékojedech a Immortalz vezme na dobrodružství, kterým bude prozkoumání všech zákoutí drum & bassu. Hudební program festivalu bude rozdělen na dvě části – denní, která bude do 22:00 probíhat venku, a noční, která bude od 22:00 pokračovat ve vnitřních prostorách Beach Parku. Na line-upu pak Let It Roll spojí české drum & bassové producenty a DJe, které doplní hned několika speciálními hosty ze zahraničí – a nebudou to hosté jen tak ledajací, můžete se totiž těšit na ty nejlepší producenty a DJe z různých koutů Evropy – tak, jak jste na Let It Rollu zvyklí.

Předprodej vstupenek bude spuštěn v síti GoOut v úterý 7. 7. ve 14:00. Kapacita vstupenek bude omezena dle aktuálních nařízení vlády, a proto doporučujeme s nákupem neváhat. Nezapomeňte sledovat sociální sítě a webové stránky festivalu Let It Roll, kde se informace o předprodeji a line-upu dozvíte jako první.


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT